Ambasadorius G. Kazakevičius susitiko su Suomijos prezidentu
Vasario 25 dieną Lietuvos ambasadorius Suomijoje Giedrius Kazakevičius susitiko su Suomijos prezidentu Sauli Niinistö, kuriam 2020 metų spalio 22 dieną rašytinės procedūros būdu įteikė skiriamuosius raštus.
Susitikimo metu aptarti dvišalio ir regioninio bendradarbiavimo klausimai, dėl COVID-19 pandemijos kylantys iššūkiai, regione vykstantys projektai infrastruktūros ir energetikos srityse, saugumo situacija, kova su klimato kaita, bendradarbiavimo perspektyvos inovacijų ir švietimo srityse, kiti aktualūs klausimai.
2021 metais Suomija koordinuoja Šiaurės ir Baltijos šalių aštuoneto (NB8) bendradarbiavimą. Šiais metais minimas Lietuvos ir Suomijos de jure diplomatinių santykių šimtmetis bei jų atkūrimo trisdešimtmetis.
Nuotrauka: Matti Porre/Suomijos Respublikos Prezidento kanceliarija