*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

AMBASADORIUS DANIJOJE LANKĖSI ORHUSE

Lietuvos ambasadorius Danijoje Deividas Matulionis rugpjūčio 30 dieną lankėsi antrame pagal dydį Danijos mieste ir šalies uoste Orhuse. Ambasadorius per vizitą susitiko su Orhuso apskrities ir uosto vadovais, supažindino juos su ambasados iniciatyva surengti šiame mieste Klaipėdos regiono, Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto pristatymą bei verslo misiją ir pakviesti į renginį ne tik Orhuso, bet ir kitų šios Danijos apskrities miestų bei šiaurės Jutlandijos verslo atstovų. Susitikimo dalyviai pritarė tokio renginio organizavimui 2005 metų pirmą pusmetį. Pritarimą bei susidomėjimą renginiu išreiškė ir Orhuso uosto valdžios atstovai. Ambasadorius taip pat apsilankė Orhuso verslo mokykloje, susitiko su joje studijuojančiais studentais iš Lietuvos, kurie siekia bakalauro arba magistro laipsnio įvairiose verslo vadybos srityse. Studentai iš Lietuvos, kurių mokykloje studijuoja apie 20, ypač domisi Europos Sąjungos verslo vadybos programa. Orhuso verslo mokykloje studijuoja virš 6 tūkstančių studentų. Kasmet mokyklos tarptautinių mainų skyriuje studijuoja apie 300 studentų iš viso pasaulio.