Ambasadorius D. Kušlys lankėsi Zalcburgo federalinėje žemėje
Liepos 18–19 dienomis Lietuvos ambasadorius Austrijos Respublikoje Donatas Kušlys su mandagumo vizitu lankėsi Zalcburgo federalinėje žemėje.
Susitikimuose su žemės ministru pirmininku Wilfriedu Haslaueriu, Zalcburgo miesto meru Haraldu Preuneriu bei žemės parlamento Europos komiteto pirmininku Josefu Schöchlu aptarta Austrijos bei Lietuvos politinė situacija, ilgametis Lietuvos ir Zalcburgo federalinės žemės bendradarbiavimas, Vilniaus ir Zalcburgo miestų partnerystė.
Ateinančiais metais Lietuvos ir Zalcburgo žemės partnerystei sukanka penkiasdešimt metų, o Vilniaus ir Zalcburgo miestai 2020 metais minės dvidešimt metų bendradarbiavimo sukaktį.
Mandagumo vizito metu buvo aptartas Lietuvos ir Zalcburgo federalinės žemės kultūrinis bendradarbiavimas, ieškota būdų aktyviau plėtoti Lietuvos ir Austrijos kultūros institucijų bendradarbiavimą, kultūrinius mainus.
Kitais metais vienas pasaulio garsiausių Zalcburgo vasaros muzikos festivalis minės šimtmetį. Į šį renginį Zalcburgo žemės ir miesto vadovai planuoja pakviesti ir aukšto rango svečių iš Lietuvos.
Ambasadoriaus D. Kušlio vizitą padėjo surengti ilgametis Lietuvos garbės konsulas Zalcburgo žemėje Erichas Wagneris.