*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ambasadorė susitiko su regbį Pietų Afrikoje žaidžiančiais moksleiviais iš Lietuvos

Lietuvos ambasadorė Pietų Afrikoje Sigutė Jakštonytė rugsėjo 23 dieną lankėsi Pitermaricburge esančioje Voortrekker mokykloje, kurioje mokosi ir už mokyklos pirmąją komandą regbį žaidžia penki perspektyvūs jaunuoliai iš Lietuvos.

Vaikinai papasakojo, su kokiais iššūkiais susidūrė atvykę į naują šalį, kaip jiems sekėsi adaptuotis nepažįstamoje aplinkoje.

Su mokyklos direktoriumi ir Pietų Afrikos Respublikos regbio ekspertais Ambasadorė aptarė tolesnį bendradarbiavimą, kitų regbį žaidžiančių moksleivių iš Lietuvos perspektyvas mokytis šioje mokykloje.

Ambasadorė taip pat dalyvavo mokyklos kultūros ir sporto apdovanojimų ceremonijoje.