AMBASADORĖ SUOMIJOJE ATIDARĖ LIETUVIŠKO STIKLO MENO PARODĄ
Lietuvos ambasadorė Suomijoje Halina Kobeckaitė kovo 3 dieną Suomijos stiklo muziejuje „Riihimäki“ atidarė lietuviško stiklo meno parodą, kurioje eksponuojami menininkų Remigijaus Kriuko ir Indrės Stulgaitės-Kriukienės kūriniai.
Atidaryme ambasadorė apžvelgė Lietuvos stiklo meno raidą ir pabrėžė, kad unikalūs lietuviški stiklo meno kūriniai sulaukia vis daugiau dėmesio pasaulyje.
Vilniaus dailės akademijos absolventai menininkai Remigijus ir Indrė Kriukai Lietuvoje yra įkūrę meninio stiklo studiją „Glassremis“. Menininkai, žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, rengia stiklo meno simpoziumus ir parodas bei aktyviai jose dalyvauja.
Suomijoje R.Kriuko darbai pristatomi antrą kartą.
Lietuviško stiklo meno paroda Suomijos stiklo muziejuje veiks iki gegužės 1 dienos.