AMBASADORĖ LONDONE PRISTATĖ LIETUVOS PASIEKIMUS TAIKANT INFORMACINES TECHNOLOGIJAS VIEŠŲJŲ PASLAUGŲ SRITYJE
Lietuvos ambasadorė Londone Asta Skaisgirytė Liauškienė spalio 31 dieną dalyvavo Jungtinės Karalystės vyriausybės surengtoje konferencijoje „Atviros vyriausybės partnerystė“, kurioje pristatė Lietuvos pasiekimus taikant informacines technologijas viešųjų paslaugų srityje.
„Turėdama pasaulinio lygio informacinių technologijų ir telekomunikacijų infrastruktūrą Lietuva
yra įsipareigojusi ir toliau gerinti viešųjų paslaugų kokybę šalies gyventojams, panaudojant naujausias technologijas ir geriausią vadybos praktiką“, – sakė ambasadorė.
Londone organizuotoje konferencijoje dalyvavo daugiau nei 1000 delegatų iš beveik 60 pasaulio šalių.