*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

AMBASADORĖ KANADOJE SVEIKINA LIETUVIŲ BENDRUOMENĖS SUVAŽIAVIMO DALYVIUS

Lietuvos ambasadorė Kanadoje Sigutė Jakštonytė lapkričio 6 dieną dalyvavo Toronte vykusioje Kanados lietuvių bendruomenės XIX-osios Krašto tarybos pirmojoje sesijoje. Ambasadorė pasveikino susirinkusius išeivijos atstovus bei pabrėžė Lietuvos išeivijos senosios ir naujosios kartų bendradarbiavimo svarbą skatinant Kanados lietuvių bendruomenę sujungti savo pastangas dvasinių saitų su Tėvyne išsaugojimui bei tautinių tradicijų ir tautinės kultūros puoselėjimui. Suvažiavimo metu S.Jakštonytė padėkojo baigusiam kadenciją Lietuvos garbės generaliniam konsului Toronte Hariui Lapui už ilgametį pasiaukojamą darbą Lietuvos labui ir perdavė jam užsienio reikalų ministro Antano Valionio padėkos laišką. Jame dėkojama už einant šias pareigas nuveiktus darbus ir svarų indėlį skatinant Lietuvos ir Kanados draugiškus santykius, plėtojant verslo ir kultūrinius ryšius. Ambasadorė pasveikino šias Lietuvos garbės generalinio konsulo pareigas perimantį Liudviką Vytenį Matuką ir palinkėjo jam sėkmės darbe. Ji pažymėjo, kad L.V.Matuko žinios, verslo ir visuomeninio darbo patirtis pasitarnaus tolesniam Lietuvos ir Kanados santykių stiprinimui, deramam Lietuvos interesų atstovavimui šiame regione. L.V.Matukas yra Lietuvos ir Kanados pilietis, Toronto Prisikėlimo parapijos kredito unijos prezidentas ir valdybos pirmininkas.