*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ambasadorė Ispanijoje pirmininkavimo ES rezultatus pristatė Barselonoje

Lietuvos ambasadorė Ispanijoje Audra Plepytė  sausio 30 dieną diskusijoje Barselonoje pristatė Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai rezultatus.

Ambasadorė apie tai kalbėjo populiaraus „Europos ketvirtadienių“ ciklo diskusijoje, į kurią susirinko ES reikalų ekspertai, žurnalistai, diplomatai, Lietuvos garbės konsulas Ispanijoje Jordi Sumarroca.

Renginio dalyviams buvo išplatinta rašytinė informacija apie šalį ir pirmininkavimo pasiekimus.

Šis diskusijų ciklas nuo 2008 metų rengiamas reikšmingoje visuomeninėje organizacijoje  „Ateneu Barcelonès“, kurią sudaro kultūros ir studijų centras, biblioteka. Čia rengiamos konferencijos, seminarai, mokymo kursai, parodos ir kino peržiūros.