AMBASADORĖ DALYVAVO LIETUVIŠKO FILMO PREMJEROJE SAN SEBASTIANO KINO FESTIVALYJE
Lietuvos ambasadorė Ispanijoje Audra Plepytė rugsėjo 25 dieną dalyvavo prestižiniame San Sebastiano kino festivalyje vykusioje lietuvių režisieriaus Igno Jonyno filmo „Lošėjas“ premjeroje.
„Labai didžiuojamės Lietuvos kino kūrėjų sėkme – jų kūrybingumo ir kruopštaus darbo dėka Lietuva atsidūrė vieno žinomiausių pasaulyje San Sebastiano kino festivalio programoje“, – sakė ambasadorė.
Pasak jos, festivalis atveria kelius pasaulio kino mėgėjams susipažinti su gilias tradicijas turinčiu, savitą stilių puoselėjančiu Lietuvos kinu ir visos šalies kultūra.
Po filmo peržiūros vykusiame renginyje ambasadorė gausiam kino pasaulio veikėjų ir spaudos atstovų būriui priminė apie Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai, kurio metu daug dėmesio skiriama ir Europos kultūros puoselėjimui bei paramai menininkams.
Uljana Kim studijos prodiusuojamas filmas „Lošėjas“ dalyvavo San Sebastiano kino festivalio naujųjų režisierių programoje.