*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ambasadoje Tokijuje pagerbti Lietuvos draugai

Lietuvos ambasadoje Tokijuje vasario 12 dieną už nuopelnus stiprinant Lietuvos ir Japonijos ryšius įvairiose srityse ir pristatant Lietuvą Tekančios Saulės šalyje ambasados padėkos raštai įteikti Japonijos ir Lietuvos draugystės asociacijos pirmininkui Seiichi Mizuno, Japonijos-Lietuvos mainų centro direktoriui Kenjiro Tamakiui ir dizainerei Saori Matsudai.

„Dvišaliai santykiai yra draugiški bei intensyviai plėtojami – tai ir didelis jūsų, Lietuvos draugų Japonijoje, nuopelnas“, – sakė ambasadorius.