AMBASADOJE TEL AVIVE LANKĖSI PROJEKTO „KURK LIETUVAI“ DALYVIAI
Lietuvos ambasadoje Izraelyje gruodžio 6 dieną lankėsi dešimt programos „Kurk Lietuvai“ atstovų, aukštojo mokslo studijas baigusių JAV, Jungtinės Karalystės bei Nyderlandų Universitetuose.
Šiuo metu jaunuoliai dirba Lietuvos Vyriausybės kanceliarijoje, viešojoje įstaigoje „Investuok Lietuvoje“, Užsienio reikalų ir Socialinės apsaugos bei darbo ministerijose.
Lietuvos ambasadorius Tel Avive Darius Degutis jaunuoliams pristatė gerus Lietuvos ir Izraelio santykius, augantį prekybos ir turizmo srautą, vis aktyvesnius neformalius ryšius tarp abiejų valstybių žmonių. Jis pabrėžė programos „Kurk Lietuvai“ svarbą kuriant modernią Lietuvą ir tvirtinant sąsajas su Lietuvos išeivija skirtingose pasaulio dalyse.