AMBASADOJE OSLE SURENGTAS TRADICINIS SEMINARAS LIETUVIŲ VERTĖJAMS
Lietuvos ambasada Norvegijoje kartu su Norvegijos lietuvių bendruomene lapkričio 8–9 dienomis surengė seminarą šios šalies teismuose dirbantiems lietuvių-norvegų kalbų vertėjams.
Seminaro metu aptartos bankroto procedūrų sąvokos ir jų atitikmenys, civilinės teisės ir civilinio proceso sąvokų lingvistiniai ir reikšminiai aspektai, buvo sprendžiamos praktinės užduotys.
Tai jau ketvirtas tokio pobūdžio seminaras, kurio metu lietuviams Norvegijos teismuose tarpininkaujantys vertėjai rodo aktyvų susidomėjimą ir siekia tobulėti užtikrinant geresnę vertimų kokybę, tiksliau perteikti bylos detales ir tuo būdu išvengti nesusipratimų ar teismo klaidų.