AMBASADOJE LONDONE SURENGTAS LITUANISTINIŲ MOKYKLŲ DARBUOTOJŲ SEMINARAS
Lietuvos ambasados Londone ir Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės kvietimu lapkričio 8 dieną ambasadoje jau aštuntus metus iš eilės profesinės patirties sėmėsi JK lituanistinio švietimo įstaigų darbuotojai ir šalies mokyklose su lietuvių vaikais dirbantys pedagogai.
„Dėkoju Jums už pastangas mokant vaikus tautos išlikimui būtinų dalykų: lietuvių kalbos, istorijos ir tradicijų. Dažnai pasimetę tarp dviejų pasaulių, Jūsų dėka jie išsklaido savo baimes, nepasitikėjimą ir bręsta ne tik kaip žmonės, bet ir kaip savo Tėvynę gerbiantys ir galbūt prie jos ateities kūrimo prisidėsiantys piliečiai“, – pedagogams sakė Lietuvos ambasadorė Londone Asta Skaisgirytė Liauškienė.
Šiais metais seminare pranešimus skaitė Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos, Vytauto Didžiojo universiteto, Šiaulių Didždvario gimnazijos, Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“ ir kitų įstaigų atstovai.
Lietuvos ambasada Londone skatina JK ir Lietuvoje dirbančių pedagogų bendradarbiavimą, stiprina lituanistinio švietimo įstaigų veiklą šalyje, kartu su JK lietuvių bendruomene, Lietuvių pedagogų klubu bei mokyklomis įgyvendina įvairius ugdymo projektus.