*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

AMBASADOJE LONDONE LANKĖSI PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRŲ ATSTOVAI IŠ LIETUVOS

Lietuvos ambasadoje Londone spalio 13 dieną lankėsi Panevėžio, Pasvalio, Palangos ir Vilniaus miestų varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų vadovai bei mokytojai.

Susitikimo metu delegacija pristatė muzikinę veiklą Lietuvoje ir užsienyje, taip pat Jungtinėje Karalystėje artimiausiu metu planuojamus muzikinius projektus ir bendradarbiavimo su britų pučiamųjų orkestrais galimybes.

Vizito Jungtinėje Karalystėje metu orkestrų vadovai dalyvavo Glosteršyre vykusiame tarptautiniame pučiamųjų instrumentų festivalyje ir Londono karališkoje Alberto salėje vykusiame nacionaliniame konkurse. Pedagogai patirties sėmėsi ir muzikos mokymuose bei seminaruose, aplankė keletą pučiamųjų orkestrų kolektyvų.