AMBASADOJE INDIJOJE SURENGTAS VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS
Lietuvos ambasada Indijoje vasario 16 dieną surengė Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimą, į kurį pirmą kartą nuo ambasados atidarymo 2008 metais buvo pakviesti Indijai akredituoto diplomatinio korpuso bei tarptautinių organizacijų nariai.
Renginyje dalyvavo Indijos užsienio reikalų valstybės ministrė Preneet Kaur, šalies kultūros veikėjai, verslo atstovai ir Delyje gyvenantys lietuviai.
Vasario 16-osios proga buvo atidaryta Lietuvos tapytojų Sauliaus Kruopio ir Skaidrės Butnoriūtės darbų paroda „Gyvenimas kartu“. Pirmą kartą Indijoje pristatyti lietuviškos tapybos darbai sulaukė dėmesio ir buvo puikiai įvertinti renginio svečių.