*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

AMBASADOJE INDIJOJE KONCERTAVO LIETUVOS DAINININKAI

Lietuvos ambasada Indijoje rugsėjo 6 dieną surengė Naujajame Delyje viešinčių Lietuvos muzikantų koncertą.

Žinomi Indijos politikai, verslininkai, Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai gerėjosi lietuviškomis melodijomis, talentingais atlikėjais bei modernioje aplinkoje skambančiomis kanklėmis.

Kameriniame vakare dainavo Lietuvos atlikėjai Vaida Genytė, Povilas Meškėla, grojo kanklių duetas „Kantelė“. Lietuvos ambasados draugams ir Delio lietuviams pristatytos žinomos lietuviškos bei vakarų klasikos melodijos.

Renginio metu svečiai pabrėžė norintys Indijoje dažniau išvysti Lietuvos meno pristatymus.