*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ambasadoje Baltarusijoje pristatytos medicinos paslaugos Lietuvoje

Lietuvos ambasadoje Minske kovo 28 dieną surengtas Lietuvos medicinos paslaugų centro „Kardiolita“ seminaras Baltarusijos medikų bendruomenei. Jis organizuotas tarptautinės specializuotos parodos „Baltarusijos sveikatos apsauga 2014“ metu.

Septynias dešimtis Baltarusijos medikų bendruomenės atstovų pasveikino Lietuvos ambasadorius Minske Evaldas Ignatavičius, pažymėjęs teigiamas dvišalio bendradarbiavimo, ypač turizmo ir ekonomikos srityse, tendencijas.

Renginyje pranešimus skaitė ir Lietuvos medicinos naujoves aritmologijos bei angiochirurgijos srityse pristatė lietuvių medikai.

„Kardiolita“ jau penkiolika metų sėkmingai dirba su NVS šalių rinkomis, ir kasmet sulaukia vis daugiau pacientų iš šių valstybių.