*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

AMBASADA TURKIJOJE DALYVAVO ANKAROJE SURENGTOJE MUGĖJE

Lietuvos ambasada Ankaroje lapkričio 27 dieną dalydavo Turkijos užsienio reikalų ministerijos surengtoje mugėje Turkijos vyriausybės svečių namuose „Ankara Palace“. Mugėje savo nacionalinę produkciją pristatė apie 50 valstybių atstovybių. Renginį aplankė keli tūkstančiai lankytojų, kurie parodė didelį susidomėjimą Lietuvos pieno, mėsos ir konditerijos produkcija. Labai populiarūs buvo Marijampolės pieno konservai, Rokiškio sūriai, Vilniaus įmonės “Dzūkija” šakočiai, įvairūs Vilniaus degtinės gėrimai ir kitų įmonių gaminiai. Mugė akivaizdžiai parodė, kad įvairių Lietuvos ūkio šakų įmonės galėtų surasti savo nišą milžiniškoje Turkijos rinkoje. Lietuvos stendą apžiūrėjo daugelio šalių diplomatai, Turkijos užsienio reikalų ministerijos ir įvairių kompanijų atstovai.