*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

AMBASADA ORGANIZAVO LIETUVOS VERSLO MISIJĄ NORVEGIJOJE

Lietuvos ambasada Osle kartu su viešąja įstaiga „Versli Lietuva“ ir Lietuvos turizmo asociacija sausio 10–12 dienomis surengė Lietuvos kurortų asociacijos bei medicinos turizmo susivienijimo „LITCARE“ atstovų verslo misiją Norvegijoje.

Jos metu lietuvių verslininkai dalyvavo pagrindinėje Norvegijos turizmo parodoje „Reiselivsmessen“, dvišaliuose susitikimuose su norvegų verslininkais, taip pat renginyje ambasadoje.

Pasak Lietuvos komercijos atašė Norvegijoje Aleksandro Laurinavičiaus, aktyvus Lietuvos institucijų bei organizacijų darbas, geras oro susisiekimas tarp pagrindinių Lietuvos ir Norvegijos miestų bei teigiami Norvegijos turistų atsiliepimai apie didžiausią Baltijos šalį leidžia ir toliau tikėtis į Lietuvą atvykstančių norvegų skaičiaus augimo.