*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

AMBASADA LONDONE SURENGĖ DISKUSIJĄ APIE ES ENERGETINĮ SAUGUMĄ

Lietuvos ambasada Londone kartu su Karališkuoju tarptautinių santykių institutu „Chatham House“ lapkričio 15 dieną surengė konferenciją „Saugaus  ir tvaraus  ES energetinio  sektoriaus vystymo galimybės“.

Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė Liauškienė pabrėžė, kad atviras, patikimas ir tvariai augantis ES energetikos sektorius yra itin svarbus visiems europiečiams.

„ES energetinis saugumas, vieninga Sąjungos pozicija trečiųjų šalių atžvilgiu ir energetikos vidaus rinkos kūrimo užbaigimas yra aiškūs Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai prioritetai šioje srityje“,  – sakė ambasadorė.

Konferencijoje Lietuvos pirmininkavimo prioritetus pristatė energetikos ministro patarėjas Žygimantas Vaičiūnas, diskusijoje dalyvavo Europos Komisijos, Londone įsikūrusių finansinių įmonių ir institucijų, mokslo įstaigų atstovai, nepriklausomi ekspertai.