*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

AIRIJOJE PRADĖTA MINĖTI ŽALGIRIO MŪŠIO 600 METŲ SUKAKTIS

Lietuvos ir Lenkijos ambasados Airijoje, lietuvių ir lenkų bendruomenės Airijoje gegužės 30 dieną Dubline surengė šventę, skirtą paminėti Žalgirio mūšio 600-ąsias metines.

Jaunieji šventės dalyviai galėjo išbandyti jėgas vaikų futbolo turnyre ir istorijos žinių konkurse.

Futbolo turnyre, kuriame susitiko 8-10 metų ir 11-14 metų amžiaus komandos, geriau sekėsi lenkams, o istorijos žinių konkurse, kuriame varžėsi apie dvidešimt dalyvių – lietuviams.

Į šventę susirinko daug lietuvių ir lenkų šeimų iš visų Dublino grafystės apylinkių. Šia švente Airijoje pradėtas renginių ciklas, kuriuo Lietuvos ir Lenkijos ambasados Airijoje kartu su lietuvių ir lenkų bendruomenėmis minės Žalgirio mūšio 600 metų sukaktį.