K. Budrys dalyvaus GLOBSEC forume Prahoje
Gegužės 23d. užsienio reikalų ministras Kęstutis Budrys dalyvaus GLOBSEC Forume Prahoje.
Ministras pasisakys forumo diskusijoje „Pergalė Ukrainai, Europai ir pasauliui: kas yra būtina?“. Diskusijoje bus aptariami Ukrainos pergalės, Europos saugumo ir ilgalaikės paramos Ukrainai klausimai. Ministras akcentuos, kad Ukrainos ateitis yra neatsiejama nuo Europos saugumo ateities, o parama Ukrainai turi būti tęsiama ir stiprinama tiek karinėje, tiek politinėje, tiek ekonominėje srityse. Vizito Prahoje metu ministras taip pat dalyvaus paraštiniame renginyje, skirtame Europos istorinei atminčiai.
GLOBSEC forumas – prieš du dešimtmečius inicijuota ir tradicine tapusi Europos diskusijų platforma, kurioje diskutuojama strateginėmis užsienio politikos, ekonomikos ir saugumo temomis.