K. Budrys dalyvaus Dubrovniko forume
Birželio 27 dieną laikinai einantis užsienio reikalų ministro pareigas Kęstutis Budrys dalyvaus Dubrovniko forume Kroatijoje. Ministras pasisakys diskusijoje „Naujoje saugumo realybėje: šiuolaikinis karas, gynybos pramonė ir Europos strateginiai pasirinkimai“.
Dubrovniko forumas kasmet sukviečia aukščiausio lygio politikos formuotojus, akademinio pasaulio atstovus, verslo lyderius ir pilietinės visuomenės atstovus iš viso pasaulio. Šiemet forumo dalyviai aptars naujo daugiapolio pasaulio iššūkius ir galimybes.
Forumo paraštėse taip pat numatyti ministro dvišaliai susitikimai.