Wiceminister Darius Skusevičius spotkał się z nową ambasador Rzeczypospolitej Polskiej
Dn. 22 sierpnia 2017 r. wiceminister spraw zagranicznych Darius Skusevičius spotkał się z Urszulą Doroszewską, nową ambasador Rzeczypospolitej Polskiej.
Podczas spotkania dokonano przeglądu stosunków polsko-litewskich oraz omówiono możliwości ich rozwoju. Wiceminister D. Skusevičius zaakcentował wagę konstruktywnej dwustronnej współpracy dla bezpieczeństwa regionu, konieczność dalszego rozwoju połączeń elektroenergetycznego i transportowego między Litwą i Polską.
Przed mianowaniem na ambasadora Litwy U. Doroszewska zajmowała stanowisko doradcy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.