*alt_site_homepage_image*
pl

Aktualności

RSS

Wiceminister Darius Skusevičius spotkał się z nową ambasador Rzeczypospolitej Polskiej

Dn. 22 sierpnia 2017 r. wiceminister spraw zagranicznych Darius Skusevičius spotkał się z Urszulą Doroszewską, nową ambasador Rzeczypospolitej Polskiej.

Podczas spotkania dokonano przeglądu stosunków polsko-litewskich oraz omówiono możliwości ich rozwoju. Wiceminister D. Skusevičius zaakcentował wagę konstruktywnej dwustronnej współpracy dla bezpieczeństwa regionu, konieczność dalszego rozwoju połączeń elektroenergetycznego i transportowego między Litwą i Polską.

Przed mianowaniem na ambasadora Litwy U. Doroszewska zajmowała stanowisko doradcy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.