Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
prancuzija.jpg

Nuo pirmadienio, gegužės 17 d., atvykstantiems iš Prancūzijos bus taikomos švelnesnės izoliacijos sąlygos (galioja gegužės 17-23 d*):

Konsulinės naujienos »
info-keliaujantiems.png

LR Vyriausybės sprendimu Prancūzija yra įtraukta į Covid-19 paveiktų šalių, iš kurių atvykus taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės, sąrašą (galioja gegužės 10-16 d.).

Konsulinės naujienos »
konsuline-misija-marselis.jpg

Siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Prancūzijoje, Lietuvos ambasada Prancūzijoje 2021 m. birželio 2  d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Marselį.

Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės konsulate Marselyje adresu: 32, rue Grignan, 13001 Marseille.

Konsulinės naujienos »
vizualasBelarus.jpg

Gegužės 3 d. minima Pasaulinė spaudos laisvės diena. Lietuvos ambasada Prancūzijoje ir nevyriausybinė organizacija „Reporteriai be sienų“ šia proga kviečia į vebinarą „Exiled Journalists from Belarus : Firsthand Testimonies“ (anglų ir rusų k.), kuriame savo liudijimais pasidalins iš savo šalies priversti pasitraukti baltarusių žurnalistai.

Užsienio politika ir diplomatija »
covid.png

Lietuvos Vyriausybės sprendimu, Prancūzija yra įtraukta į šalių, iš kurių atvykus taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės, sąrašą.

Konsulinės naujienos »
COFOE-social_media-square-1080_1080px-LT.jpg

Gegužės 9 d. prasidės Konferencija dėl Europos ateities. Tai bendras Europos Parlamento, ES Tarybos ir Europos Komisijos, kurie veikia kaip lygiaverčiai partneriai su Europos Sąjungos valstybėmis narėmis, projektas. Ji tęsis metus ir suteiks galimybę piliečiams prisidėti prie Europos Sąjungos ateities kūrimo. 

Užsienio politika ir diplomatija »
konkursas-as-europietis.jpg

Kiekvienais metais gegužės 9 d. minime Europos dieną. Šia proga Lietuvos ambasada Prancūzijoje skelbia vaikų ir jaunuolių piešinių konkursą „Aš – europietis(-ė)“.

Lietuviai Prancūzijoje »
susitikimas.png

Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas balandžio 8 d. susitiko su Paryžiaus miesto vicemeru Europos reikalams Hermano Sanches Ruivo.

Užsienio politika ir diplomatija »
projektas_pilietybe.jpg

2021 m. balandžio 1 d. Prieš 2020 metų LR Seimo rinkimus suburta diasporos pilietinės iniciatyvos „MūsųMetas DABAR“ viešųjų ryšių komanda, pasibaigus rinkimams, neišsiskirstė ir buriasi naujam projektui. „Pilietybė“ – iškalbingas jau veikiančios paskyros socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „LinkedIn“ pavadi-nimas, artimiausiomis savaitėmis žada virsti į pilietiškos minties interneto portalą Pilietybė.lt.

Lietuviai Prancūzijoje »
marguciu-konkursas-didelis.jpg

Mieli Tautiečiai,

Sveikiname artėjančių Šv. Velykų proga ir kviečiame dalyvauti „Gražiausio margučio konkurse“!

Marginate kiaušinius vašku, naudojate pirmuosius pavasario žolynus, svogūnų lukštus ar kitą jums žinomą kiaušinių marginimo techniką – įkelkite savo margučių nuotrauką į Lietuvos ambasados Paryžiuje „Facebook“ paskyrą adresu https://bit.ly/3wnauOs arba atsiųskite el. paštu [email protected] (su prierašu „Velykų konkursui“, taip pat nurodykite savo vardą, pavardę ir telefono numerį).

Marguciai2._2007-04-21.jpg

Informuojame, kad 2021 m. balandžio 5 - Antrąją Velykų dieną - LR ambasada Paryžiuje nedirbs.

Nelaimės atveju prašome kreiptis į LR užsienio ministeriją spec. telefonu +370 52 36 24 44.

Konsulinės naujienos »
nacionalinis-karantinas.jpg

Prancūzijos Vyriausybės sprendimu, nuo balandžio 3 d., šeštadienio, visoje Prancūzijoje (išskyrus užjūrio teritorijas, pranc. DOM-TOM) bus įvestas vieno mėnesio trukmės visuotinis karantinas.

Konsulinės naujienos »
Attestation-de-deplacement-et-de-voyage_largeur_960.jpg

Atvykimas į Prancūziją iš Europos erdvės šalių
Nuo sausio 31 d. 00.00 val. lėktuvais, automobiliais, keltais, traukiniais iš Europos erdvės šalių (Europos Sąjungos, taip pat Andoros, Islandijos, Lichtenšteino, Monako, Norvegijos, San Marino, Šventojo Sosto ir Šveicarijos) į Prancūziją atvykstantys vyresni nei 11 m. asmenys privalo pateikti neigiamą Covid-19 molekulinio RT-PGR testo, atlikto ne anksčiau nei prieš 72 val. prieš išvykimą, rezultatą (anglų arba prancūzų k.).

Konsulinės naujienos »
CA4750EA-E338-4733-8BBF-F4B54A3DCDAB.jpg

Primename, kad karantino metu atvykstant į Lietuvą  taikomos sugriežtintos kontrolės priemonės.

Į Lietuvą leidžiama atvykti:

  • Visiems Lietuvos Respublikos ir Europos ekonominės erdvės valstybių (įskaitant ir Prancūzijos) piliečiams ir šiose valstybėse teisėtai gyvenantiems asmenims;
Konsulinės naujienos »
162526541_3869621543132842_7411325651592731224_o.jpg

Prancūzijos Vyriausybės sprendimu, nuo kovo 19 d. įvestas karantinas šešiolikoje Prancūzijos departamentų: Aisne (02), Alpes-Maritimes (06), Eure (27), Nord (59), Oise (60), Pas-de-Calais (62), Paris (75), Seine-Maritime (76), Seine-et-Marne (77), Yvelines (78), Somme (80), Essonne (91), Hauts-de-Seine (92), Seine-Saint-Denis (93), Val-de-Marne (94), Val-d'Oise (95).

Nuo kovo 26 d. karantinas taip pat įvestas Aube (10), Nièvre (58) ir Rhône (69) departamentuose.

 

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata