Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
kvietimo-liepos6-vizualas.jpg

Valstybės dienos proga liepos 6 d. 20 val. Marso laukuose Paryžiuje kviečiame tradiciškai prisijungti prie viso pasaulio lietuvius vienijančios akcijos – ,,Tautiškos giesmės“ giedojimo.

Laukiame jūsų 19:45 val.

Lietuviai Prancūzijoje »
moksleiviai-i-vyriausybe.png

Kviečiame aktyvius, iniciatyvius ir smalsius moksleivius iš formaliojo ir neformaliojo ugdymo lituanistinių mokyklų dalyvauti jau 14-tąjį kartą vykdomame projekte „Moksleiviai į Vyriausybę“, kuriuo siekiama supažindinti baigiamųjų klasių moksleivius su Lietuvos Respublikos Vyriausybės veikla. Projekto dalyviai turės galimybę iš arti pamatyti Lietuvos institucijų ir politikų kasdienį darbą ir savaitę patys dalyvauti šioje veikloje. 

Lietuviai Prancūzijoje »
LRVK_redaguota-2048x1100.jpg

Kviečiame pasaulio lietuvius dalyvauti „Kurk Lietuvai" programos atrankoje, kuri nuo 2012 m. suteikia galimybę tarptautinės patirties turintiems profesionalams savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie strateginių Vyriausybės projektų ir modernios Lietuvos ateities kūrimo.

Lietuviai Prancūzijoje »
pamokos-uzsienio-lietuviu-vaikams.jpeg

Vilniaus lietuvių namai jau trečius metus vykdo puikų projektą – nuotoliniu būdu moko lietuvių kalbos ir istorijos užsienyje gyvenančius vaikus.

Šiuos mokymus finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, todėl tėvams jie nieko nekainuoja.

Lietuviai Prancūzijoje »
1-20220521 Nico Concert Embassy of Lithuania in Nice 850_6721 Photo  Ludo Segers.jpg

Gegužės 21 d. Nicos operoje surengtas naujų idėjų kamerinio orkestro (NIKO), vadovaujamo Gedimino Gelgoto, koncertas Prancūzijos Žydrosios pakrantės ir Monako lietuvių bendruomenei.

Lietuviai Prancūzijoje »
20220515  Embassy Klaipeda Dance and Song 850_6104 Photo  Ludo Segers.jpg

Gegužės 15 d. Lietuvos ambasadoje Paryžiuje vyko lietuviška gegužinė „Suk, suk ratelį“, kurią organizavo Prelato Jono Petrošiaus lituanistinė mokykla Paryžiuje bendradarbiaujant su Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos ambasada Paryžiuje.

Lietuviai Prancūzijoje »
Kvietimas i geguzine_page-0001-2.jpg

Prelato Jono Petrošiaus lituanistinė mokykla Paryžiuje ir folkloro ansamblis „Kuršių Ainiai“ iš Klaipėdos kviečia visus, didelius ir mažus, į gegužinę „Suk, suk ratelį“. Esate laukiami gegužės 15 d., sekmadienį, Lietuvos ambasadoje (22 bd de Courcelles, 75017 Paris).

Lietuviai Prancūzijoje »
Copy-of-LOGO-NEW-1.png

Kviečiame Prancūzijos lietuvius dalyvauti „Kurk Lietuvai“ programos atrankoje, kuri nuo 2012 m. suteikia galimybę tarptautinės patirties turintiems profesionalams savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie strateginių Vyriausybės projektų ir modernios Lietuvos ateities kūrimo.

Lietuviai Prancūzijoje »
prekyba-zmonemis.jpg

LR vidaus reikalų ministerija (VRM) skelbia projektų, skirtų prekybos žmonėmis prevencijai užsienio lietuvių bendruomenėse, konkursą.

Konkurso tema – informuotumo didinimas apie prekybą žmonėmis užsienio lietuvių bendruomenėse ir nukentėjusiųjų skatinimas kreiptis pagalbos.

Lietuviai Prancūzijoje »
800px-Ingrida_Simonyte_2019_crop_2.jpg

Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė kreipiasi į užsienyje gyvenančius lietuvius, kviesdama suteikti žinių apie Lietuvos diasporos saugomus leidinius, dokumentus, prisiminimus, vaizdo ir garso medžiagą, susijusią su Lietuvos pasipriešinimu XX a. okupacijoms.

Lietuviai Prancūzijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
78AE84BA-1349-40CA-AB93-91019AF8013D.jpg

Kovo 19 d. kviečiame dalyvauti antrą kartą rengiamame nuotoliniame Lituanistinio ugdymo forume, kurio tema – „Lietuvių kalbos (ne)perdavimo priežastys – nuo mokslo iki praktikos“.

Lietuviai Prancūzijoje »
19863_f61aebfa5dbf4365edc17446845dc009.jpg

Vasario 7-13 d. į Lietuvą atvykstantiems keliautojams taikomi reikalavimai: https://bit.ly/35ZPNiZ

Lietuviai Prancūzijoje »
studijos-lt.jpg

Valstybinis studijų fondas kviečia Lietuvos aukštosiose mokyklose studijuojančius užsienio lietuvius nuo 2022 m. sausio 24 d. iki 2022 m. vasario 20 d. teikti paraiškas valstybės paramai 2022 m. pavasario semestre gauti.

Lietuviai Prancūzijoje »
Užsienio lietuvių apklausa.png

Siekdama geriau pažinti Lietuvos diasporą ir stiprinti Lietuvos diasporos politiką, Užsienio reikalų ministerija kasmet vykdo užsienio lietuvių nuomonės apklausą internetu.

Lietuviai Prancūzijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha