Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kvietimas dalyvauti projekte „Moksleiviai į Vyriausybę“

Sukurta 2022.06.15 / Atnaujinta 2022.06.15 11:25
  Kvietimas dalyvauti projekte „Moksleiviai į Vyriausybę“

  Kviečiame aktyvius, iniciatyvius ir smalsius moksleivius iš formaliojo ir neformaliojo ugdymo lituanistinių mokyklų dalyvauti jau 14-tąjį kartą vykdomame projekte „Moksleiviai į Vyriausybę“, kuriuo siekiama supažindinti baigiamųjų klasių moksleivius su Lietuvos Respublikos Vyriausybės veikla. Projekto dalyviai turės galimybę iš arti pamatyti Lietuvos institucijų ir politikų kasdienį darbą ir savaitę patys dalyvauti šioje veikloje. 

  Šių metų projekto tema – „Moksleiviai Lietuvos ateičiai“. Registruotis kviečiami paskutinę ir priešpaskutinę klases (11 ir 12 ar 3 ir 4 gimnazijos klases) baigę moksleiviai. Planuojama projekto įgyvendinimo data -  2022 m. rugpjūčio 22–26 d.

  Svarbu:

  • Jei anketos pildymo metu dar nėra žinomi brandos egzaminų rezultatai, juos galima atsiųsti vėliau el. p. [email protected].
  • Registruojantis prašoma nurodyti 2 ministerijas, į kurias pageidaujama patekti. Atrankos komisija atsižvelgs į kandidatų pageidavimus, tačiau esant netolygiam kandidatų prioritetų pasiskirstymui tarp ministerijų, ji gali paskirti dalyvį į kitą ministeriją. 

  Registracijos anketą ir daugiau informacijos galite rasti čia: https://bit.ly/3mF6tBl

  Registracija vykdoma iki 2022 m. liepos 29 d.

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha