Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.jpeg

2024 m. balandžio 17 d. Prancūzijos gastronomijos sostine pripažintame Tūro (pranc. Tours) mieste įvyko Lietuvos sezono Prancūzijoje preliudo diskusija apie Lietuvą ir gastronomiją, dalyvaujant Lietuvos Respublikos ambasadoriui Prancūzijoje Nerijui Aleksiejūnui, komercijos atašė Otilijai Snieškaitei bei šefui iš Lietuvos Miroslav Styčinskij. Šią diskusiją gastronomijos kultūros namais vadinamoje Rabelais viloje organizavo Maisto istorijos ir kultūros europinis institutas bendradarbiaudamas su Lietuvos ambasada Prancūzijoje.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Prancūzijoje »
ADONET-2024-8416.jpg
Kovo 26 d. Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas kvietė Prancūzijos žurnalistus ir tinklaraštininkus apsilankyti Lietuvoje ir atrasti mūsų šalį. „Šiandien Lietuva asocijuojasi su šiais žodžiais – gili istorija ir kultūra, išskirtinė gamta ir inovacijos“, – teigė Ambasadorius, pristatydamas Lietuvą ir Prancūziją siejančias istorines sąsajas, Lietuvos pasiekimus inovacijų srityje ir išskirtinį lietuvių ryšį su gamta.
Ekonomika ir verslas »
1.jpg

2023 m. gruodžio 1 d. Lietuvos ambasada Prancūzijoje kartu su prestižine Prancūzijos kibernetinio saugumo institucija, įkurta Prancūzijos Prezidento iniciatyva, „Campus Cyber“ surengė dvišalį kibernetinį forumą, kurio tikslas stiprinti Lietuvos ir Prancūzijos kibernetinių ekosistemų ryšius.

NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonomika ir verslas »
1.jpeg

Rugsėjo 19-21 d. Lietuvoje lankėsi Prancūzijos  nacionalinio tyrimų centro CNRS atstovai – dr. Emmanuel Brouillet, CNRS Biologijos mokslų instituto INSB tarptautinių ryšių padalinio vadovas, bei dr. Gilles Bonvento, bendros CNRS, CEA (Atominės energetikos komisariato) ir Paryžiaus-Saclay universiteto Neurodegeneracinių ligų laboratorijos direktorius. Neuromokslininkų vizitą Lietuvoje  surengė Lietuvos mokslo taryba kartu su Lietuvos Respublikos  ambasada Prancūzijoje, kurios patarėja Irena Skullerud lydėjo CNRS atstovus Lietuvoje ir dalyvavo susitikimuose kartu su mokslininkais. Be to dr. Bonvento padarė pranešimą apie naujausius pasiekimus neurodegeneracinių ligų tyrime Life Sciences Baltics 2023 konferencijoje.

Ekonomika ir verslas »
Valinčius 1.jpg

Birželio 28 d. Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas Dr. Gintaras Valinčius kartu su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Prancūzijoje Nerijumi Aleksiejūnu ir patarėja Irena Skullerud lankėsi vieno didžiausių pasaulyje mokslinių tyrimo centro CNRS Biologijos institute (INSB), kur susitiko su INSB direktoriumi Dr. André Le Bivic ir INSB Europos ir tarptautinių ryšių vadovu Emmanuel Brouillet.

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha