Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1-Diunkerkas.jpeg

Birželio 20-23 d. Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas, komercijos atašė Daiva Kirkilaitė-Chetcuti ir Klaipėdos jūrų uosto krovos kompanijų asociacijos (LJKKA) atstovų delegacija lankėsi Diunkerke, Havre ir Marselyje, siekiant užmegzti glaudesnį bendradarbiavimą su šiais  Prancūzijos jūrų uostais. Vizitas surengtas padedant Lietuvos garbės konsulams Normandijoje ir Marselyje Arnaud Serry ir Jacques Gobert. 

Ekonomika ir verslas »
1-11-20220602 Lithuanian Embassy Energy Conference Paris 850_7249 Photo  Ludo Segers.jpg

Birželio 2 dieną Lietuvos ambasada Prancūzijoje kartu su Prancūzijoje veikiančiu Rytų Europos regiono ekonomikos tyrimų centru „Eastern Circles“ surengė diskusiją „Europos energetinių prioritetų peržiūra kaip atsakas į Rusijos invaziją Ukrainoje“, kurioje diskutuota apie tai, kokį poveikį Rusijos karas Ukrainoje padarė Europos energetiniam saugumui, kaip jis keičia trumpalaikius ir ilgalaikius energetikos politikos prioritetus, kaip jis paveiks Europos būsimą energijos rūšių derinį, investicijas ir technologijų pasirinkimą.

Ekonomika ir verslas »
stt.PNG

Kviečiame susipažinti su Specialiųjų tyrimų tarnybos parengtomis rekomendacijomis užsienyje veikiantiems Lietuvos verslams, kaip atpažinti korupcijos apraiškas ir į jas reaguoti.

 

Ekonomika ir verslas »
FD0EDBCA-4D52-4827-A962-BF2DA433D180.jpeg

Sausio 31 d. Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas ir komercijos atašė Daiva Kirkilaitė-Chetcuti Prancūzijos Senate pristatė ekonominio bendradarbiavimo su Lietuva perspektyvas.

 

Ekonomika ir verslas »
1_80.jpg

Spalio 5 d. Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtas Prancūzijos lietuvių bendruomenės susitikimas-diskusija su Ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite, su oficialiu vizitu besilankančia Paryžiuje.

Ekonomika ir verslas »
4447_00aa1b3a66bfd0a429411c722694db8c.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė Paryžiuje, susitikimuose su Prancūzijos verslo bei viešojo sektoriaus atstovais, pristato investicinę Lietuvos aplinką bei aptaria glaudesnių ekonominių santykių plėtros kryptis. Lietuva norėtų aktyvinti prekybą su Prancūzija ir pritraukti didesnių šios šalies investuotojų. 

Ekonomika ir verslas »
Capture3-pranesimas-spaudai.PNG

Rugsėjo 28 dieną Lietuvos ambasada Prancūzijoje surengė virtualų seminarą, skirtą moksliniams tyrimams ir inovacijoms vandenilio išgavimo ir panaudojimo srityje, bendradarbiaudama su Lietuvos energetikos ministerija, Lietuvos energetikos institutu, Fizinių ir technologijos mokslų centru ir KTU Nacionalinio inovacijų ir verslo centru, kartu su Prancūzijos energetikos kompanijos (EDF) Tyrimų ir plėtros centru bei Europos Energetikos tyrimų institutu (EIFER).

Ekonomika ir verslas »
1-Lithuanian participant with Ambassador Aleksiejunas at Maison et Objet Paris Photo  Ludo Segers.JPG

Rugsėjo 9-13 d. Paryžiuje  vykstančioje parodoje „MAISON & OBJET“ prisistato daugiau nei 10 Lietuvos įmonių - „KiTAIP“, „IDAS“, „EMKO“, „IDDO“, „Kopar“, „Rodeta“, „Pušku pušku“, ,,Sedes Regia“, Smells like spells“, „Linoroom“, „A grupė“, „Glasremis“, Erika Vaitkutė ir kt.

Ekonomika ir verslas »
PARODA.jpg

Rugsėjo 6-7 d. Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas, lydimas komercijos atašė Daivos Kirkilaitės-Chetcuti, su darbo vizitu lankėsi trečiame pagal dydį Prancūzijos mieste Lione, Overnės-Ronos- Alpių regiono sostinėje.

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha