*alt_site_homepage_image*
lt

Diplomatai ekonominiams klausimams

Diplomatai ekonominiams klausimams

Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse ekonominius klausimus kuruojantys diplomatai ir specialieji atašė

Airija

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje

Renata Rinkauskienė (ekonominiai klausimai)

renata.rinkauskiene@urm.lt +353 87 4799563

Armėnija

Lietuvos Respublikos ambasada Armėnijos Respublikoje

Vismantė Dailidėnaitė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

vismante.dailidenaite@urm.lt + 374 10 297 682

Australija

Lietuvos Respublikos ambasada Australijos Sandraugoje

Minijus Samuila (ekonominiai klausimai)

minijus.samuila@urm.lt +61427895619

Austrija

Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje (akredituota Slovakijos Respublikai, Slovėnijos Respublikai, Lichtenšteino Kunigaikštystei)

Eglė Račinskienė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

egle.racinskiene@urm.lt + 43 1 718 5467

Azerbaidžanas

Lietuvos Respublikos ambasada Azerbaidžano Respublikoje

Viktoras Dagilis (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

viktoras.dagilis@urm.lt + 994 12 537 0407

Baltarusija

Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijos Respublikoje

 

amb.by@urm.lt  + 375 17 217 64 91

Belgija

Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje

Danguolė Vinciūnienė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

danguole.vinciuniene@urm.lt  32 24019893

Brazilija

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas San Paule

Audra Čiapienė (generalinė konsulė, ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

audra.ciapiene@urm.lt + 55 (11) 2614 8665

Čekija

Lietuvos Respublikos ambasada Čekijos Respublikoje

Kristina Baubinaitė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

kristina.baubinaite@urm.lt + 420 257 210 122 / 3

Danija

 

Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje (akredituota Islandijos Respublikai)

Asta Sakalauskaitė-Jankauskienė (ekonominiai klausimai)

asta.sakalauskaite@urm.lt + 45 39 45 22 72

 Audrius Masiulionis (komercijos atašė)

audrius.masiulionis@urm.lt + 45 39 45 22 79

Egiptas

Lietuvos Respublikos ambasada Egipto arabų Respublikoje (akredituota Jordanijos Hašimitų Karalystei ir Libano Respublikai)

Darius Nevulis (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

darius.nevulis@urm.lt

+ 20 2 2736 6461

Estija

Lietuvos Respublikos ambasada Estijos Respublikoje

Valdas Steponavičius (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

valdas.steponavicius@urm.lt + 372 6 164 992

Graikija

Lietuvos Respublikos ambasada Graikijos Respublikoje (akredituota Kipro Respublikai ir Albanijos Respublikai)

Mindaugas Vyskupaitis (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

mindaugas.vyskupaitis@urm.lt + 30 210 729 4356 (7)

Sakartvelas

Lietuvos Respublikos ambasada Sakartvele

Saulius Valainis (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

saulius.valainis@urm.lt + 99 532 2 258 100

Indija

Lietuvos Respublikos ambasada Indijos Respublikoje (akredituota Bangladešo Liaudies Respublikai, Nepalo Federacinei Demokratinei Respublikai ir Šri Lankos Demokratinei Socialistinei Respublikai)

Žymantas Mozūraitis (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

zymantas.mozuraitis@urm.lt + 91 11 4313 2201

Ispanija

Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje (akredituota Argentinos Respublikai, Andoros Kunigaikštystei)

Juozas Steponėnas (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

juozas.steponenas@urm.lt + 34 91 702 2115

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje

Aleksandras Kudaba (konsulas, ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

aleksandras.kudaba@urm.lt + 34 963 816 291

Italija

Lietuvos Respublikos ambasada Italijos Respublikoje (akredituota Maltos Respublikai, San Marino Respublikai ir Libijai)

Laura Šerėnienė (komercijos atašė)

laura.sereniene@urm.lt + 39 06 836 61833

Izraelis

Lietuvos Respublikos ambasada Izraelio valstybėje

Laimis Rubinskas (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

laimis.rubinskas@urm.lt + 972 3 695 8685

Donata Mauricaitė (komercijos atašė)

donata.mauricaite@urm.lt + 972 5 446 31489

Japonija

Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje

Aistė Šaduikienė (ekonominiai klausimai)

aiste.saduikiene@urm.lt + 81 3 3408 5091

 Kristina Mineikienė (žemės ūkio atašė)

kristina.mineikiene@urm.lt

+ 81 3 3408 5091

Aleksandras Laurinavičius (komercijos atašė) 

aleksandras.laurinavicius@urm.lt

+81 3 3408 5091

 

Jungtinė Karalystė

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje (akredituota Omano Sultonatui ir Portugalijos Respublikai)

Ingrida Darašaitė (ekonominiai klausimai)

ingrida.darasaite@urm.lt + 44 2075 922 845

Greta Savickienė (žemės ūkio atašė) 

greta.karaliute@urm.lt

+ 44 7551 989 527

Vesta Ratkevičiūtė (komercijos atašė)

Vesta.Ratkeviciute@urm.lt 

+ 44  2075 922 840  

Justinas Orlavičius (muitinės atašė)

justinas.orlavicius@urm.lt + 44  2075 922 840

Jungtinės Amerikos Valstijos

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėse Amerikos Valstijose (akredituota Meksikos Jungtinėms Valstijoms)

Jūratė Usevičiūtė (ekonominiai klausimai)

jurate.useviciute@urm.lt + 1 202 234 5860 ext. 3462

Jolanta Vitkauskaitė (strateginiai sektoriai, transportas, energetika)

Jolanta.Vitkauskaite@urm.lt +1-202-234-5860, ext. 3482

Karolis Anužis (žemės ūkio ir komercijos atašė)

karolis.anuzis@urm.lt + 1 202 234 5860 ext. 3473

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje

Aistė Jakštienė (ekonominiai klausimai)

aiste.jakstiene@urm.lt + 1 312 566 4550

Sergejus Tichomirovas (komercijos atašė)

Sergejus.Tichomirovas@urm.lt +1 312 397 0382

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke

Giedrius Galkauskas (ekonominiai klausimai)

giedrius.galkauskas@urm.lt

+1 (212) 444-7282

Andrius Neviera (komercijos atašė)

andrius.neviera@urm.lt

+1-332-259-5262

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele

Justina Jakavonytė (ekonominiai klausimai)

justina.jakavonyte@urm.lt

+1(310)562-0066

Mantas Zamžickas (komercijos atašė)

mantas.zamzickas@urm.lt

+ 1 424 465 9907

Jungtiniai Arabų Emyratai

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtiniuose Arabų Emyratuose (Saudo Arabijos Karalystei, Kuveito Valstybei, Bahreino karalystei ir Irako Respublikai)

Gabrielė Niekytė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

gabriele.niekyte@urm.lt + 971 2309 0447

Šarūnė Šablevičienė (žemės ūkio ir komercijos atašė) 

sarune.sableviciene@urm.lt

+ 971 2309 0447

Kanada

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje

Inga Miškinytė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

inga.miskinyte@urm.lt + 1 613 567 5458 ext: 23

Kazachstanas

Lietuvos Respublikos ambasada Kazachstano Respublikoje (akredituota Tadžikistano Respublikai, Kirgizijos Respublikai ir Uzbekistano Respublikai)

Julius Mitė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

Julius.Mite@urm.lt

+7 701 0 29 20 51

Aleksandras Stupenko (transporto atašė)

aleksandras.stupenko@urm.lt

+7 701 4 28 03 71

 Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Almatoje

Gvidas Kerušauskas (generalinis konsulas, ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

gvidas.kerusauskas@urm.lt + 7 727 263 10 40

Kinija

Lietuvos Respublikos ambasada Kinijos Liaudies Respublikoje (akredituota Mianmaro Sąjungos Respublikai)

amb.cn@urm.lt

 

Korėjos Respublika

Lietuvos Respublikos ambasada Korėjos Respublikoje (akredituota Mongolijai)

Asta Slavinskaitė (ekonominiai klausimai)

asta.slavinskaite@urm.lt + 82 2 2031 3500

Andrius Sankauskas (komercijos atašė)

andrius.sankauskas@urm.lt

+82 10 9944 6516

Kroatija

Lietuvos Respublikos ambasada Kroatijos Respublikoje (akredituota Juodkalnijai ir Šiaurės Makedonijos Respublikai)

Giedrė Šidagytė-Gudaitienė  (ekonominiai klausimai)

giedre.sidagyte-gudaitiene@urm.lt + 385 1 644 77 85

Latvija

Lietuvos Respublikos ambasada Latvijos Respublikoje

Vilius Arlauskas (ekonominiai klausimai)

vilius.arlauskas@urm.lt + 371 673 507 52

Lenkija

Lietuvos Respublikos ambasada Lenkijos Respublikoje

Liliana Jaroslavska (transporto atašė)

liliana.jaroslavska@urm.lt  + 48 22 629 05 96

Tomaš Pozlevič (komercijos atašė)

tomas.pozlevic@urm.lt  + 48 22 270 76 11

Galina Meilūnienė (ekonominiai klausimai)     

galina.meiluniene@urm.lt                                  + 370 706 536 93

Lietuvos Respublikos konsulatas Seinuose

Genadijus Mackelis (konsulas, ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

genadijus.mackelis@urm.lt                                         + 488 7517 3790

 

Moldova

Lietuvos Respublikos ambasada Moldovos Respublikoje

Liudas Gintautas Dabkus (ekonominiai klausimai)

liudas.dabkus@urm.lt + 373 22 260 141

Norvegija

Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje

Laura Stange (ekonominiai klausimai)

laura.stange@urm.lt + 47 2 212 9204

Martyna Budnikaitė (komercijos atašė)

martyna.budnikaite@urm.lt +47 970 19 906

Nyderlandai

Lietuvos Respublikos ambasada Nyderlandų Karalystėje

Mindaugas Žičkus (ekonominiai klausimai)

mindaugas.zickus@urm.lt + 31 70 338 0675

Julijus Glebovas (komercijos atašė)

julijus.glebovas@urm.lt + 31 70 385 5418

Pietų Afrikos Respublika

Lietuvos Respublikos ambasada Pietų Afrikos Respublikoje (akredituota Angolos Respublikai, Botsvanos Respublikai, Mozambiko Respublikai ir Namibijos Respublikai)

Vaida Stankevičienė (ekonominiai klausimai)

vaida.stankeviciene@urm.lt + 27 12 7609002

Prancūzija

Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijos Respublikoje (akredituota Maroko Karalystei, Monako Kunigaikštystei ir Tuniso Respublikai)

Irena Skullerud (ekonominiai klausimai)

irena.skullerud@urm.lt + 33 1 4054 5054

Daiva Kirkilaitė-Chetcuti (komercijos atašė)

daiva.chetcuti@urm.lt + 33 1 4054 5066

 Otilija Snieškaitė (komercijos atašė)

Otilija.Snieskaite@urm.lt 

+ 33 7 60 52 42 58

Rumunija

Lietuvos Respublikos ambasada Rumunijoje (akredituota Bulgarijos Respublikai)

Donatas Augulis (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

donatas.augulis@urm.lt + 40 21 311 5997

Rusija

 

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Kaliningrade

Artur Zapolski (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

artur.zapolski@urm.lt + 7 4012 95 76 88

Singapūras

Lietuvos Respublikos ambasada Singapūro Respublikoje (akredituota Malaizijai, Tailando Karalystei ir Vietnamo Socialistinei Respublikai)

Paulius Puskunigis (ekonominiai klausimai)

paulius.puskunigis@urm.lt +65 623 23 775

Arūnas Karlonas (komercijos atašė)

arunas.karlonas@urm.lt

+370 706 53036

Suomija

Lietuvos Respublikos ambasada Suomijos Respublikoje

Viktoras Gudavičius (ekonominiai klausimai)

viktoras.gudavicius@urm.lt + 358 9 684 4880

Kristupas Stankus (komercijos atašė)

kristupas.stankus@urm.lt +358 401680500

Švedija

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje

Augustinas Uleckas (ekonominiai klausimai)

augustinas.uleckas@urm.lt + 46 8 667 5456

 Darius Budrys (komercijos atašė)

darius.budrys@urm.lt                                      + 46 7 305 67273

Šveicarija

Lietuvos Respublikos ambasada Šveicarijos Konfederacijoje

Ernestas Grabažis  (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

ernestas.grabazis@urm.lt                                       

Turkija

Lietuvos Respublikos ambasada Turkijos Respublikoje (akredituota Irano Islamo Respublikai, Pakistano Islamo Respublikai ir Kataro Valstybei)

Dalija Ignatavičiūtė  (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

dalija.ignataviciute@urm.lt + 90 312 447 0766

Ukraina

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje

Marijus Dunda (ekonominiai klausimai)

marijus.dunda@urm.lt

+ 380 44 284 12 19

Tomas Matulevičius (komercijos atašė)

tomas.matulevicius@urm.lt +380 93 025 69 86

Vengrija

Lietuvos Respublikos ambasada Vengrijoje (akredituota Serbijos Respublikai, Bosnijai ir Hercegovinai)

Miglė Jurgita Jankauskienė (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

migle.jankauskiene@urm.lt + 36 1 224 7912

Vokietija

Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijos Federacinėje Respublikoje

Ernestas Mickus (ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

ernestas.mickus@urm.lt         + 49 30 890 681

Giedrius Lingė (ekonominiai klausimai)

giedrius.linge@urm.lt  + 49 30 890 681 15

Lina Gudelionytė-Gylienė (komercijos atašė)

Lina.Gyliene@urm.lt

 + 49 30 890 68127

Eivina Žižiūnaitė-Allbaz (žemės ūkio atašė)

eivina.ziziunaite-allbaz@urm.lt                    + 49 173 3091972

Arūnas Šarka (komercijos atašė)

Arunas.Sarka@urm.lt + 49 30 890 681 14

Inga Rovbutas (komercijos atašė)

Inga.rovbutas@urm.lt + 49 30 890 681 26
+ 49 173 651 4583
 
Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Miunchene
 

Donatas Kušlys (generalinis konsulas, ekonominiai klausimai, kitos kuruojamos sritys)

donatas.kuslys@urm.lt