Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras D. Skusevičius pasveikino Joną Meką

Sukurta 2017.12.04 / Atnaujinta 2017.12.04 15:39
  Viceministras D. Skusevičius pasveikino Joną Meką

  Gruodžio 3 dieną Frankfurte prie Maino viceministras Darius Skusevičius pasveikino Joną Meką, kuriam buvo įteiktas B3 BEN bienalės apdovanojimas už viso gyvenimo indėlį į kino ir video meną.

  Sveikindamas kūrėją viceministras padėkojo jam ne tik už viso gyvenimo kūrybinį indėlį, bet ir už puoselėjamas moralinio atvirumo, jautrumo aplinkai ir solidarumo vertybes, smalsumo ir iniciatyvumo pavyzdį.

  Jonas Mekas - simbolinė asmenybė, vadinamas avangardinio kino krikštatėviu, savo gyvenimu įrodė, kaip iš perkeltų asmenų stovyklos atvykęs pabėgėlis menininkas gali tapti įtakinga figūra ir kartu neprarasti lietuviškų šaknų.

  B3 Bienalė vyksta 2017 m. lapkričio 29 – gruodžio 20 dienomis. Apdovanojimas už viso gyvenimo indėlį teikiamas trečią kartą, jį yra pelnę menininkai Laurie Anderson (2013) ir Brian Eno (2015).

   

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  globali lietuva apdovanojimas.jpg

  Penktadienį vykusių pirmųjų LRT Lituanica kanalo „Pasaulio lietuvių žinių“ apdovanojimų ceremonijoje Užsienio reikalų ministerija buvo apdovanota už indėlį į pasaulio lietuvių vienybę.

  Užsienio lietuviai »
  0M8X0182_preview_jpeg.jpg

  Spalio 13 d. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius „Auksinės krivūlės 2017“ apdovanojimą „Už Viešosios diplomatijos puoselėjimą“ įteikė Kauno miesto savivaldybei.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Baltų vienybės dienos, kai lietuviai ir latviai kartu mini istorinį Saulės mūšį, išvakarėse Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai Linas Linkevičius ir Edgaras Rinkevičius pranešė, kad steigiamas Baltų apdovanojimas.

  Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
  01-15konferencija.jpg

  Sausio 15 d. Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas dalyvavo Prancūzijos iniciatyva surengtoje Artimųjų Rytų taikos konferencijoje, kurios tikslas – atkreipti tarptautinės bendruomenės dėmesį į Izraelio – Palestinos konfliktą ir pabrėžti dviejų valstybių sprendimo svarbą.

  Daugiašaliai santykiai »

  Gruodžio 19 d. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius paskyrė naujuosius viceministrus Nerį Germaną,  Darių Skusevičių ir  Albiną Zananavičių.

  Ministerijos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata