Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministerijoje – Lietuvos ir Ukrainos verslo moterų forumas

Sukurta 2016.10.18 / Atnaujinta 2016.10.18 16:39
   Užsienio reikalų ministerijoje – Lietuvos ir Ukrainos verslo moterų forumas
   Užsienio reikalų ministerijoje – Lietuvos ir Ukrainos verslo moterų forumas

   Užsienio reikalų ministerijoje spalio 18 dieną vyko konferencija „Lietuva – galimybių šalis“, skirta pristatyti Lietuvą kaip vartus į Europą Vilniuje viešinčioms verslininkėms iš Ukrainos. Joms renginyje pristatytos ekonominio bendradarbiavimo galimybės, pasidalyta patirtimi skatinant eksportą ir kuriant startuolių projektus.

   Lietuvos ir Ukrainos verslo atstovės pasidalijo verslumo skatinimo bei veiklos plėtros patirtimi, nuomonėmis dėl galimų Lietuvos ir Ukrainos verslo moterų bendradarbiavimo krypčių.

   Renginyje taip pat aptarti Europos Sąjungos ir Ukrainos laisvosios prekybos sutarties įgyvendinimo iššūkiai bei teikiamos galimybės.

   Renginys surengtas kartu su Lietuvos verslo moterų tinklu ir VšĮ „Versli Lietuva“.

   Vizito Lietuvoje metu Ukrainos verslo atstovės ne tik susipažino su Lietuvos verslo aplinka, bet ir turėjo galimybę susitikti su šalyje veikiančių verslo organizacijų, moterų asociacijų atstovais bei užmegzti naujų verslo ryšių.

   Daugiau nuotraukų rasite čia.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   DSC_5652.jpg

   Gegužės 29 dieną nuotoliniame posėdyje Lietuvos Respublikos Vyriausybės komisija – Ekonominės diplomatijos taryba (EDT) diskutavo apie COVID-19 pandemijos poveikį Lietuvos ekonomikai ir prekybai bei šiame kontekste svarbius ekonominės diplomatijos strateginių krypčių ir atstovavimo plėtros klausimus.

   Ekonominiai santykiai »
   kinija.jpg

   Sausio 22 dieną Pekine vyko reguliarios Lietuvos ir Kinijos užsienio reikalų ministerijų konsultacijos,  kuriose aptarti politiniai, ekonominiai, globalios ir regioninės politikos klausimai. 

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
   73497797_3888945167798104_546504102738132992_n.jpg

   Spalio 17 dieną Korko (Airija) regiono parodoje „Cork business Expo & Summit 2019“ pristatytas Lietuvos ekonominis ir turizmo potencialas. Renginiu siekiama regiono prekių ir paslaugų gamintojus bei tiekėjus supažindinti su naujomis galimybėmis bei galimais partneriais.

   Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
   Outlook on Asia.jpg

   Spalio 4 dieną Vilniuje, verslo centre „Pirklių klubas“, vyks tarptautinė prekybos politikos konferencija  „Shaping the Future of Trade: Outlook on Asia”.

   Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
   DSC_7674.jpg

   Rugsėjo 19 dieną užsienio reikalo ministras Linas Linkevičius susitiko su JAV-Lietuvos verslo tarybos (ALBC) verslo misijos nariais. Delegacijoje – vienuolika JAV kompanijų, vykdančių veiklą Lietuvoje ir atstovaujančių JAV gynybos, finansinių paslaugų, kibernetinio saugumo, biotechnologijų ir farmacijos, tabako, žmogiškųjų išteklių vadybos sektoriams.

   Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »

   Liepos 8–12 dienomis Vilniuje vyks tradicinis Užsienio reikalų ministerijos organizuojamas Lietuvos diplomatinių atstovybių, konsulinių įstaigų ir atstovybių prie tarptautinių organizacijų vadovų metinis susitikimas, kuriame didelis dėmesys bus skiriamas regioniniams saugumo iššūkiams ir ekonominei diplomatijai.

   Ministerijos naujienos »