Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministerijoje – Lietuvos ir Ukrainos verslo moterų forumas

Sukurta 2016.10.18 / Atnaujinta 2016.10.18 16:39
   Užsienio reikalų ministerijoje – Lietuvos ir Ukrainos verslo moterų forumas
   Užsienio reikalų ministerijoje – Lietuvos ir Ukrainos verslo moterų forumas

   Užsienio reikalų ministerijoje spalio 18 dieną vyko konferencija „Lietuva – galimybių šalis“, skirta pristatyti Lietuvą kaip vartus į Europą Vilniuje viešinčioms verslininkėms iš Ukrainos. Joms renginyje pristatytos ekonominio bendradarbiavimo galimybės, pasidalyta patirtimi skatinant eksportą ir kuriant startuolių projektus.

   Lietuvos ir Ukrainos verslo atstovės pasidalijo verslumo skatinimo bei veiklos plėtros patirtimi, nuomonėmis dėl galimų Lietuvos ir Ukrainos verslo moterų bendradarbiavimo krypčių.

   Renginyje taip pat aptarti Europos Sąjungos ir Ukrainos laisvosios prekybos sutarties įgyvendinimo iššūkiai bei teikiamos galimybės.

   Renginys surengtas kartu su Lietuvos verslo moterų tinklu ir VšĮ „Versli Lietuva“.

   Vizito Lietuvoje metu Ukrainos verslo atstovės ne tik susipažino su Lietuvos verslo aplinka, bet ir turėjo galimybę susitikti su šalyje veikiančių verslo organizacijų, moterų asociacijų atstovais bei užmegzti naujų verslo ryšių.

   Daugiau nuotraukų rasite čia.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   DSC_4498.jpg

   Kovo 16 dieną vyko virtualios Lietuvos ir Izraelio ekonominės konsultacijos, kuriose aptarti dvišaliai eksporto ir investicijų skatinimo klausimai bei tarptautinio mokslinio bendradarbiavimo galimybės.

   Dvišaliai santykiai »

   Vasario 22 dieną Briuselyje (Belgijoje) užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitikime su Švedijos kolege Anna Linde priminė, kad Lietuva artimiausiu metu tikisi teigiamo Švedijos vyriausybės sprendimo, išduodant leidimą pradėti Baltijos jūros dugno tyrimo darbus, reikalingus Lietuvos-Lenkijos povandeninės elektros jungties „Harmony Link“ projekto darbų pradžiai.

   Užsienio reikalų ministro veikla »
   Foto1.png

   Vasario 18 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis nuotoliniame susitikime su Amerikos ir Lietuvos verslo taryba (Lietuvoje investavusio JAV globalaus verslo asociacija, ALBC) aptarė bendradarbiavimo plėtros galimybes, susipažino su asociacijos veiklos planais. Susitikimo metu buvo kalbėta apie COVID-19 pandemijos situaciją, pristatyti Lietuvos užsienio politikos prioritetai, aptarta padėtis Baltarusijoje ir kiti tarptautinės svarbos klausimai.

   Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »
   meilunas.png

   Vasario 10 dieną vyko pirmas naujosios Užsienio reikalų ministerijos (URM) vadovybės susitikimas su Lietuvos diplomatinių atstovybių vadovais ekonominės diplomatijos tema. Susitikime diskutuota apie dvišalių atstovybių vykdomą ekonominę veiklą, ekonominės diplomatijos prioritetus, priemones, diplomatijos vaidmenį stiprinant Lietuvos ekonominį konkurencingumą. 

   Dvišaliai santykiai »

   Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius rugsėjo 20-21 dienomis Berlyne (Vokietijoje) dalyvaus neformaliame užsienio reikalų ministrų susitikime prekybos klausimais.

   Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »

   Rugsėjo 17 dieną Ekonominės diplomatijos tarybos Darbo grupės posėdyje buvo aptartas situacijos Baltarusijoje poveikis Lietuvos ekonomikai, ekonominio atstovavimo tinklo plėtra bei atnaujintas prioritetinių eksporto skatinimo rinkų sąrašas.  Posėdyje taip pat pristatytas pagalbos Baltarusijai planas ir aptarti Baltarusijos grasinimai įvesti ekonomines ribojamąsias priemones Baltijos valstybėms.

   Ekonominiai santykiai » Naujienos »