Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Rusiją, o joje esantiems – išvykti

Sukurta 2022.09.29 / Atnaujinta 2022.09.29 15:10
    Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Rusiją, o joje esantiems – išvykti

    Rusijai paskelbus dalinę mobilizaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Rusiją, o esantiems Rusijos teritorijoje – išvykti iš šalies.

    Taip pat įspėjame, kad dėl neišprovokuotos ir nepagrįstos Rusijos karinių pajėgų invazijos į Ukrainą, neatmestinas Lietuvos piliečių persekiojimas, sulaikymas. Situacija dinamiškai keičiasi, todėl prašome išlikti budriems viešose vietose, vengti masinių renginių, nuolat sekti Lietuvos užsienio reikalų ministerijos, Lietuvos ambasados Rusijoje, Maskvoje, skelbiamą informaciją.

    Primename, kad Lietuvos piliečiai pirminę konsultaciją skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku gali gauti Užsienio reikalų ministerijos bendruoju telefonu +370 5 236 2444, el. paštu [email protected].

    Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja parsisiųsti programėlę Keliauk saugiai ir gauti aktualią konsulinę informaciją, ministerijos pranešimus apie padėtį užsienio šalyje: iOS – https://goo.gl/dOxeli, Android – https://goo.gl/rPwrfx, bendra nuoroda – http://onelink.to/epmjp5.