Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministerija atnaujino rekomendacijas vykstantiems į Tunisą, Portugalijos Madeiros ir Azorų salų regionus

Sukurta 2020.09.04 / Atnaujinta 2020.09.04 16:29

Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgus į Lietuvos turizmo verslui reikšmingas valstybes bei jų regionus, atnaujino kelionių rekomendacijas vykstantiems organizuotomis turistų grupėmis tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais į Tunisą, Portugalijos Madeiros ir Azorų salų regionus.

Atkreipiame dėmesį, kad keliaujantys į šiuos regionus prisiima visą atsakomybę dėl galimų išlaidų, jei  būtų reikalingas specialus gydymas susirgus COVID-19 (koronaviruso infekcija) ir grįžimo į Lietuvą išlaidas. Įprastinės draudimo sąlygos šių išlaidų nedengia.

Plačiau su užsienio reikalų ministerijos teikiamomis rekomendacijomis galite susipažinti konsulinės informacijos tinklapyje  https://keliauk.urm.lt/lt/

Susijusios naujienos Visos naujienos »
foto2.jpg

Gegužės 25 dieną Tuniso prezidento rūmuose surengtos iškilmingos ceremonijos metu Lietuvos ambasadorius Nerijus Aleksiejūnas įteikė skiriamuosius raštus Tuniso prezidentui Kaïsui Saïedui.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
Untitled.png

Kovo 15 dieną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius vaizdo konferencijos būdu kalbėjosi su naujuoju Lietuvai paskirtu Portugalijos ambasadoriumi João Maria Cabraliu, reziduojančiu Kopenhagoje. Susitikimo metu ambasadorius virtualiai įteikė skiriamųjų raštų kopijas.

Dvišaliai santykiai »

Šiandien Užsienio reikalų ministras L.Linkevičius telekonferencijos būdu atsisveikino su kadenciją baigusia Portugalijos ambasadore Rita Laranjinha, rezidavusia Kopenhagoje.

Dvišaliai santykiai »