Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

URM rekomenduoja piliečiams nevykti į Jungtinę Karalystę

Sukurta 2020.12.21 / Atnaujinta 2020.12.22 09:22
  URM rekomenduoja piliečiams nevykti į Jungtinę Karalystę

  Įvertinus susidariusią situaciją dėl Jungtinėje Karalystėje nustatytos koronaviruso (COVID-19) mutacijos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimto sprendimo nuo gruodžio 21 d. iki gruodžio 31 d. laikinai stabdyti visus keleivinius skrydžius iš Jungtinės Karalystės bei dėl kritinės pandemijos padėties Lietuvoje ir sugriežtintų karantino priemonių, Užsienio reikalų ministerija šiandien paskelbė rekomendaciją piliečiams nevykti į Jungtinę Karalystę.

  Norinčius atvykti į Lietuvą iš Jungtinės Karalystės ministerija ragina laikinai atsisakyti šių planų, laikytis Jungtinėje Karalystėje nustatytų reikalavimų dėl judėjimo šalies viduje ir likti ten, kur šiuo metu esate. Atkreipiame dėmesį, kad daugelis Europos Sąjungos šalių taip pat laikinai sustabdė vykstančiųjų iš JK keliones į jų teritorijas.

  Ministerija taip pat atkreipia dėmesį, kad atvykusiems į Lietuvą iš Jungtinė Karalystės, kaip iš kitų užsienio šalių, privaloma laikytis visų nuo gruodžio 16 d. įsigaliojusių sugriežtinto karantino priemonių.

  Nuo gruodžio 22 d., Vyriausybės sprendimu, visa Jungtinė Karalystė (įskaitant Angliją, Velsą, Škotiją ir Šiaurės Airiją) papildys paveiktų šalių ir regionų sąrašą. Išsamiau apie tai: https://bit.ly/3mDrFVT

  Situacijai nekintant arba blogėjant, šiuo metu galiojantys sprendimai gali būti pratęsti.

  Papildomos nuolat atnaujinamos informacijos rasite  Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos interneto svetainėse.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »