Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Turkijos startuoliams pristatytos galimybės kurti verslą Lietuvoje

Sukurta 2017.11.13 / Atnaujinta 2017.11.16 13:19
   Turkijos startuoliams pristatytos galimybės kurti verslą Lietuvoje
   Turkijos startuoliams pristatytos galimybės kurti verslą Lietuvoje

   Lapkričio 9-10 dienomis Lietuvos ambasadoje Turkijoje ir Bilkent universiteto Cyber parke vyko „Startup Visa Roadshow“. Renginių metu buvo pristatytas Lietuvos ekonominis potencialas, startuolių ekosistema, ,,Vilnius Tech Park“, investicijų fondas ,,Contrarian Ventures“, Lietuvos teisinė ir mokesčių sistema.

   Lietuvos ambasadorius Audrius Brūzga atidarydamas ,,Startup Visa Roadshow“ renginius Ankaroje pažymėjo, kad abiejų šalių startuolių bendradarbiavimas atveria naujas inovatyvių produktų kūrimo galimybes.

   Renginiai sutraukė gausų būrį Turkijos startuolių iš žaidimų, elektronikos, biotechnologijų ir kitų industrijų, kurie aktyviai domėjosi Lietuvos startup vizomis, verslo aplinka ir verslo perkėlimo į Lietuvą galimybėmis.

   Renginius organizavo Lietuvos ambasada Turkijoje kartu su ,,Startup Lithuania“.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Vasario 16 dieną Lietuvos ambasada Turkijoje surengė šventinį Vasario 16-osios minėjimą Ankaroje. Renginyje dalyvavo Turkijos ekonomikos ministras Nihat Zeybekci, Turkijos parlamento nariai ir valstybės pareigūnai, mokslo, kultūros ir verslo atstovai, užsienio šalių diplomatai, Turkijos tarptautinė ir lietuvių bendruomenės.

   Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
   20171204_165050.jpg

   Lietuvos ambasadorius Turkijos Respublikoje Audrius Brūzga Eskišehiro mieste atidarė šeštąjį Lietuvos garbės konsulatą Turkijoje, kuriam vadovaus gerai žinomas ir gerbiamas verslininkas įmonės Hisbim grupės vadovas Zafer Türker.

   Atstovybių naujienos »
   turkija2.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą Turkijos užsienio reikalų ministrą Mevlüt Çavuşoğlu Turkijos nacionalinės šventės - Respublikos įkūrimo 94-ųjų metinių proga -  ir palinkėjo šaliai ir visiems jos žmonėms klestėjimo ir gerovės.

   Dvišaliai santykiai »

   Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad dėl žemės drebėjimo šalia Graikijos Dodekaneso salų ir pietvakarių Turkijoje būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

   Konsulinės naujienos »

   Liepos 15-ąją dieną minime pirmąsias metines po nepavykusio bandymo įvykdyti karinį perversmą Turkijoje. Įvykio metu žuvo keli šimtai nekaltų žmonių ir per 2000 žmonių buvo sužeista. Lietuvos užsienio reikalų ministerija reiškia solidarumą su Turkija ir Turkijos žmonėmis, tą naktį susitelkusiems ginti savo demokratiškai išrinktos vyriausybės. Kaip ir tą naktį, Lietuva reiškia nuoširdžią užuojautą aukų artimiesiems ir griežtai smerkia Turkiją ir visą tarptautinę bendruomenę sukrėtusį pasikėsinimą į Turkijos demokratiją.

   Kalbos, pareiškimai »
   ES Dvyniai.jpg

   Turkijos Europos Sąjungos reikalų ministerija pranešė, kad Lietuva įgyvendins ES Dvynių programos projektą, skirtą stiprinti Turkijos žandarmerijos centrinės vadavietės gebėjimus teikti pagalbą smurtą patiriančioms moterims ir vaikams.

   Europos Sąjunga »

   Naujienlaiškio prenumerata