Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius susitiko su naująja Suomijos ambasadore

Sukurta 2020.09.28 / Atnaujinta 2020.10.02 15:02
   Ministras L. Linkevičius susitiko su naująja Suomijos ambasadore
   Ministras L. Linkevičius susitiko su naująja Suomijos ambasadore
   Ministras L. Linkevičius susitiko su naująja Suomijos ambasadore

   Rugsėjo 28 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su naująja Suomijos ambasadore Lietuvoje Arja Inkeri Makkonen.

   Susitikimo metu buvo aptarta COVID-19 situacija regione bei galimi apribojimai dėl didėjančio užsikrėtusiųjų skaičiaus. Pašnekovai pasidžiaugė puikiais dvišaliais santykiais, glaudžiu bendradarbiavimu gynybos ir ekonomikos srityse.

   Ministras L. Linkevičius pasidalino planais ateinančiais metais organizuoti tarptautinius renginius, kurie buvo suplanuoti 2020 metais ir dėl COVID-19 buvo atšaukti ar atidėti vėlesniam laikui. Susitikimo metu buvo pasikeista vertinimais apie esamą padėtį Baltarusijoje ir apie vieningos Europos Sąjungos laikysenos dėl įvykių šioje šalyje būtinybę. Susitikimo metu taip pat aptarta situacija Kaukazo Kalnų Karabacho regione. 

   Ambasadorė Arja Inkeri Makkonen pareigose pakeitė nuo 2016 metų Suomijos ambasadoriaus Lietuvoje pareigas ėjusį Christerį Michelssoną.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Balandžio 9 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Suomijos ambasadore Lietuvoje Arja Inkeri Makkonen.

   Dvišaliai santykiai »
   EvE7onIXAAAm_mH.jpg

   Vasario 25 dieną Lietuvos ambasadorius Suomijoje Giedrius Kazakevičius susitiko su Suomijos prezidentu Sauli Niinistö, kuriam 2020 metų spalio 22 dieną rašytinės procedūros būdu įteikė skiriamuosius raštus.

   Dvišaliai santykiai »
   2020-11-19 Donelaitis 2.jpg

   Lapkričio 19 dieną Lietuvos ambasadorius Suomijoje Giedrius Kazakevičius Helsinkyje dalyvavo „Donelaičio“ Lietuvos bičiulių draugijos įkūrimo 30-mečio šventėje.

   Dvišaliai santykiai » Kultūros renginiai »
   GERA_Photo_Kazakevičius_Credence 2020 10 22.jpg

   Spalio 22 dieną Lietuvos ambasadorius Suomijoje Giedrius Kazakevičius įteikė skiriamuosius raštus šalies prezidentui Sauli Niinistö.  Dėl esamų Covid-19 pandemijos aplinkybių, skiriamųjų raštų įteikimas vyko rašytine procedūra.

   Dvišaliai santykiai »
   DSC_9247.jpg

   Rugsėjo 4 dieną užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis susitiko su naująja Suomijos ambasadore Lietuvoje Arja Inkeri Makkonen, kuri tą pačią dieną įteikė skiriamuosius raštus prezidentui Gitanui Nausėdai.

   Dvišaliai santykiai »

   Rugpjūčio 29 dieną ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiks su Suomijos kolega Pekka Haavisto. Susitikimo metu ministrai aptars aktualius Baltijos jūros regiono saugumo klausimus,  Lietuvos ir Suomijos dvišalių santykių raidą. Taip pat bus diskutuojama apie transatlantinio bendradarbiavimo perspektyvas, padėtį Baltarusijoje, aptariami tarptautinės dienotvarkės klausimai. Vizito Vilniuje metu P. Haavisto susitiks su Baltarusijos opozicijos atstovais.

   Dvišaliai santykiai »