Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos verslo galimybės pristatytos Prancūzijoje

Sukurta 2019.02.07 / Atnaujinta 2019.02.07 08:57
  Lietuvos verslo galimybės pristatytos Prancūzijoje

  Vasario 5 dieną Paryžiuje vyko Lietuvos verslo galimybių pristatymo renginys, kurį Lietuvos ambasada Prancūzijoje surengė bendradarbiaudama su verslo klubu „Connecting Pro People“. Renginyje dalyvavo Lietuvos verslo asociacijų ir įmonių atstovai, kurie turėjo galimybę prisistatyti ir užmegzti kontaktus su Prancūzijos verslo struktūroms ir įmonėms.

  Renginį atidaręs Lietuvos ekonomikos ir inovacijų viceministras Marius Skuodis apžvelgė Lietuvos ekonomikos aktualijas, pristatė perspektyviausius Lietuvos ekonomikos sektorius, akcentavo palankų verslo klimatą ir kvietė prancūzų verslą investuoti.

  Dvišalių ekonominių santykių stiprinimo klausimus vizito metu viceministras aptarė su Prancūzijos ekonomikos ir finansų ministerijos atstovais. Susitikimo su Prancūzijos įmonių asociacijos MEDEF atstovais kalbėta apie aktualiausias bendradarbiavimo kryptis, artimesnių ryšių tarp verslo atstovų užmezgimą, taip pat apie galimybes organizuoti Lietuvos verslo misijas, kurios suteiktų galimybę plačiau atverti duris bendradarbiavimui ir verslo iniciatyvoms.

  Lietuvos ir Prancūzijos prekybos apyvarta 2017 metais sudarė 1,6 mlrd. eurų.  2017 metais pagal lietuviškos kilmės eksporto vertę Prancūzija buvo 10-a svarbiausia Lietuvos prekybos partnerė.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  190909 The Baltic Way Kestutis Vaiginis and Dmitrij Golovanov concert at theEmbassy _D808864 Photo Ludo Segers.jpg

  Lietuvos ambasada Prancūzijoje Baltijos kelio 30 metų sukakčiai paminėti ambasados Paryžiuje kieme surengė džiazo koncertą, kuriame grojo Kęstučio Vaiginio ir Dmitrijaus Golovanovo duetas.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  190904 Science Po _D808855 Photo Ludo Segers.jpg

  Rugsėjo 4 dieną Paryžiaus politikos mokslų institute (Science Po) vyko Baltijos kelio 30 metų sukakčiai skirta konferencija, pavadinta „Baltijos kelias: iš TSRS atgal į euroatlantinę bendruomenę“. Konferencija organizuota bendromis Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasadų Paryžiuje pastangomis, ja atidarytas naujas Paryžiaus politikos mokslų institucijos akademinis sezonas.

  Atstovybių naujienos »
  Petras Klimas.jpg

  Gegužės 22 dieną po sunkios ligos mirė Petras Klimas jaunesnysis, diplomatas, Lietuvos nepriklausomybės akto signataro Petro Klimo sūnus, ilgametis aktyvus Prancūzijos lietuvių bendruomenės narys. 

  Atstovybių naujienos »
  P1060386.JPG

  Lietuvos ambasada Prancūzijoje kartu su Prancūzijos lietuvių bendruomene birželio 3 dieną surengė įžymių lietuvių, gyvenusių ir veikusių Prancūzijoje, paminėjimą.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  11.jpg

  Gegužės 18 dieną Strasbūre, Prancūzijoje, vyko Konsulinių dienų festivalis, kurio metu Lietuvos stende lankytojai buvo supažindinti su Lietuvos istorija, kultūra bei tradicijomis. Lankytojams taip pat pristatytas Lietuvos turizmo potencialas, patrauklūs mūsų šalies turizmo maršrutai bei naujovės.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  couv-Haikus-de-siberie.jpg

  Balandžio 1 dieną Paryžiaus aukštojoje socialinių mokslų mokykloje vyko Jurgos Vilės ir Linos Itagaki grafinės novelės „Sibiro haiku“ prancūziško leidimo pristatymas.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata