Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos institucijos patirtimi dalinsis Sakartvele (Gruzijoje)

Sukurta 2018.07.24 / Atnaujinta 2018.07.24 10:38
    Lietuvos institucijos patirtimi dalinsis Sakartvele (Gruzijoje)

    Lietuvos institucijos ir vėl pasirinktos įgyvendinti dvejų metų trukmės Europos Sąjungos Dvynių programos projektą. Apie tai liepos 20 dieną pranešė Europos Sąjungos delegacija Sakartvelo sostinėje Tbilisyje. Lietuvos projektinis pasiūlymas, kurį rengė Europos socialinio fondo agentūra kartu su  Vyriausybės kanceliarija, Valstybės tarnybos departamentu ir Vidaus reikalų ministerija šį kartą laimėjo prieš Vokietijos ir Estijos konsorciumo bei Suomijos pasiūlymą.

    Projektas „Gruzijos valstybės tarnybos biuro pajėgumų kūrimas valstybės tarnybos reformos įgyvendinimui“ prisidės prie tolimesnės šalies profesionalios ir tvarios valstybės tarnautojų sistemos plėtros. Įgyvendindami projektą, Lietuvos  ekspertai turės galimybę perduoti Sakartvelui gerąją Lietuvos patirtį valstybės tarnybos tobulinimo klausimais.

    Laimėto projekto vertė – 1,2 mln. eurų. Projektas finansuojamas Europos Komisijos biudžeto lėšomis.

    Tai jau šeštas Dvynių projektas Sakartvele su Lietuvos dalyvavimu. Šiais metais Lietuva individualiai arba kaip projekto lyderė laimėjo 6  Dvynių projektus (po 2 Moldovoje ir Serbijoje ir po 1 Turkijoje ir Sakartvele), tokiu būdu nuo 2004 metų Lietuva dalyvavo įgyvendinant arba tebevykdo 97 Dvynių projektus, kurių bendras biudžetas apie 90 mln. eurų.