Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos institucijos Jordanijoje įgyvendino Europos Sąjungos Dvynių projektą

Sukurta 2019.04.19 / Atnaujinta 2019.04.19 14:28
  Lietuvos institucijos Jordanijoje įgyvendino Europos Sąjungos Dvynių projektą

  Balandžio 15 dieną Lietuvos ambasadorius Egipte Arvydas Daunoravičius Jordanijos sostinėje Amane dalyvavo Jordanijai skirto Europos Sąjungos (ES) Dvynių projekto „Jordanijos viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimų stiprinimas“ baigiamojoje konferencijoje.

  „Lietuva vertina stiprėjantį bendradarbiavimą su Jordanija ir, siekdama glaudesnio politinio dialogo, tikisi, kad Dvynių projekto įgyvendinimo metu užmegzti kontaktai prisidės prie tolimesnio Lietuvos ir Jordanijos partnerystės stiprinimo. Lietuva jau dalyvavo įgyvendinant kelis Dvynių projektus regiono valstybėse ir mato geras galimybes toliau dalintis savo sukaupta patirtimi, įgyvendinant institucines reformas ir stiprinant administracinius gebėjimus,“ – konferencijoje pažymėjo ambasadorius.

  A. Daunoravičius pabrėžė Lietuvos įsitikinimą, kad dalyvavimas ES Dvynių projektuose sukuria unikalias galimybes dalintis Lietuvos sukaupta patirtimi konkrečiose srityse ir leidžia projekte dalyvaujančioms institucijoms plėsti abipusiai naudingą dvišalį bendradarbiavimą, o jų darbuotojams įgyti naujų žinių, įgūdžių ir patirties.

  2017 metais Jordanijoje pradėto projekto tikslas – stiprinti strateginių žmogiškųjų išteklių valdymo pajėgumus Jordanijos viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamente, gerinti departamento administracinius gebėjimus, sukurti ir pristatyti aukštos kokybės mokymų ir karjeros plėtros paslaugas.

  ES Dvynių projektai – tai Europos Sąjungos tarpinstitucinio bendradarbiavimo ir paramos instrumentas. Parama teikiama tiesiogiai bendradarbiaujant analogiškų valstybės institucijų ekspertams, kurie įgyvendina vidutinės trukmės (iki 6-8 mėn.) ir ilgalaikius (iki 36 mėn.) projektus naudos gavėjo šalyje. Lietuva prie programos prisijungė 2004 metais. Nuo 2009 metų ES Dvynių programą Lietuvoje koordinavo Užsienio reikalų ministerija, o nuo 2017 metų – Centrinė projektų valdymo agentūra.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »