Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadorius su Turkijos ministru aptarė kovą prieš terorizmą

Sukurta 2015.08.13 / Atnaujinta 2015.08.14 09:49
  Lietuvos ambasadorius su Turkijos ministru aptarė kovą prieš terorizmą

  Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga rugpjūčio 13 dieną Ankaroje vykusiame susitikime su Turkijos užsienio reikalų ministru Mevlütu Çavuşoğlu aptarė dvišalius santykius, terorizmo keliamą grėsmę regiono saugumui, Krymo totorių padėtį okupuotose teritorijose.

  A. Brūzga kalbėjo apie Lietuvos solidarumą kovojant su terorizmo apraiškomis, akcentavo, jog svarbu sustabdyti užsienio kovotojų migraciją į Siriją bei Iraką ir kvietė Turkiją toliau savo veiksmus koordinuoti su partneriais.

  M. Çavuşoğlu pabrėžė, kad Turkija yra pasiryžusi kartu su JAV ir kitomis regiono valstybėmis veikti išvien, kad teroristinei grupuotei „Islamo valstybė“ būtų suduotas lemtingas smūgis. Ministras dėkojo Lietuvai už rūpestį Krymo totoriais, užtikrino savo paramą Lietuvos ir Turkijos prekybos ir verslo ryšių plėtrai.

   

  Turkijos URM nuotrauka.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Spalio 14 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos  Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Liuksemburge, kur diskutuota apie Turkijos veiksmus šiaurės rytų Sirijoje ir Turkijos vykdomus naftos ir dujų gavybos veiksmus išskirtinėje Kipro ekonominėje zonoje.

  Daugiašaliai santykiai »
  IMG-20191012-WA0002.jpg

  Spalio 11 dieną Kapadokijos regiono Urgupo mieste oficialiai atidarytas septintasis Lietuvos Respublikos garbės konsulatas Turkijoje. Paskirtasis garbės konsulas Yakupas Dinleras yra Turkijos viešbučių asociacijos viceprezidentas ir Urgupo prekybos ir pramonės rūmų viceprezidentas.

  Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Naujienos »
  1_2.jpg

  Spalio 10-12 dienomis Ankaroje, Turkijoje, vyksta Lietuvos ambasadorių regioninis susitikimas, kuriame aptariama geopolitinė situacija Juodosios jūros regione, užsienio politikos įvykiai, vertinami Lietuvos interesai ir bendradarbiavimo galimybės šiame regione.

  Ministerijos naujienos »

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 17 dieną susitiko su kadenciją pradedančiu Turkijos ambasadoriumi Gökhanu Turanu.

  Dvišaliai santykiai »
  Maldos pusryčiai (1 of 1).jpg

  Sausio 9 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Turkijos ambasadoriumi Lietuvai Gökhanu Turanu.

  Dvišaliai santykiai »

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išreiškė nuoširdžią užuojautą žuvusiųjų ir nukentėjusiųjų šeimoms ir artimiesiems ir palinkėjo nukentėjusiems greičiau pasveikti po tragiškos greitojo traukinio avarijos Turkijoje.

  Naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata