Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadorius su Turkijos ministru aptarė kovą prieš terorizmą

Sukurta 2015.08.13 / Atnaujinta 2015.08.14 09:49
  Lietuvos ambasadorius su Turkijos ministru aptarė kovą prieš terorizmą

  Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga rugpjūčio 13 dieną Ankaroje vykusiame susitikime su Turkijos užsienio reikalų ministru Mevlütu Çavuşoğlu aptarė dvišalius santykius, terorizmo keliamą grėsmę regiono saugumui, Krymo totorių padėtį okupuotose teritorijose.

  A. Brūzga kalbėjo apie Lietuvos solidarumą kovojant su terorizmo apraiškomis, akcentavo, jog svarbu sustabdyti užsienio kovotojų migraciją į Siriją bei Iraką ir kvietė Turkiją toliau savo veiksmus koordinuoti su partneriais.

  M. Çavuşoğlu pabrėžė, kad Turkija yra pasiryžusi kartu su JAV ir kitomis regiono valstybėmis veikti išvien, kad teroristinei grupuotei „Islamo valstybė“ būtų suduotas lemtingas smūgis. Ministras dėkojo Lietuvai už rūpestį Krymo totoriais, užtikrino savo paramą Lietuvos ir Turkijos prekybos ir verslo ryšių plėtrai.

   

  Turkijos URM nuotrauka.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Kovo 5-6 dienomis  ministras Linas Linkevičius Zagrebe (Kroatijoje) dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikime (Gymnich) ir neeiliniame ES Užsienio reikalų tarybos posėdyje. Gymnich susitikime ministrai aptars ES politiką Rusijos ir Turkijos atžvilgiu. 

  Daugiašaliai santykiai »
  111.JPG

  Vasario 25 dieną Ankaroje vyko Turkijos žurnalistų asociacijos organizuota diskusija apie dezinformaciją. Lietuvos ir Turkijos žurnalistai pasidalino savo patirtimi apie dezinformacijos ir klaidingų žinių plitimą bei būdais su tuo kovoti.

  Atstovybių naujienos »
  DSC_5278.jpg

  Sausio 31 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Turkijos prekybos ministre Ruhsar Pekcan. Susitikime aptarti dvišaliai ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo klausimai, galimybės stiprinti bendradarbiavimą aukštųjų technologijų ir gyvybės mokslų srityse.

  Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  muge-.jpg

  Lietuvos ambasados Turkijoje kolektyvas kartu su lietuvių bendruomenės atstovais gruodžio 1 dieną Ankaroje dalyvavo tradicinėje kalėdinėje mugėje.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_3064.JPG

  Lapkričio 21 dieną Lietuvos ambasada Turkijoje kartu su Turkijos kelionių agentūrų asociacija organizavo Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginį vietos turizmo įmonėms ir žiniasklaidai. Lietuvos pristatymo renginys buvo transliuojamas gyvai per Turkijos kelionių agentūrų asociacijos, turinčios apie 12 tūkst. narių, televiziją.

  Atstovybių naujienos »

  Spalio 14 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos  Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Liuksemburge, kur diskutuota apie Turkijos veiksmus šiaurės rytų Sirijoje ir Turkijos vykdomus naftos ir dujų gavybos veiksmus išskirtinėje Kipro ekonominėje zonoje.

  Daugiašaliai santykiai »