Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino naująjį Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių

Sukurta 2019.07.25 / Atnaujinta 2019.07.25 16:56

Laikinai einantis pareigas užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 25 dieną pasveikino naujai paskirtą Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių Dominicą Raabą ir palinkėjo didžiausios sėkmės einant šias atsakingas pareigas.

„Lietuva buvo ir išliks Jungtinės Karalystės sąjungininke ne tik pakilimo laikotarpiais, bet ir vyraujant sunkumams. Tikiuosi, kad dvišalių santykių dinamika, kaip ir iki šiol, vystysis pozityvia linkme bei toliau glaudžiai bendradarbiausime įvairiuose regioniniuose formatuose“, – akcentavo L. Linkevičius.

Sveikinimo laiške ministras pabrėžė, kad Lietuvos ir Jungtinės Karalystės pozicijos įvairiais politiniais ir saugumo klausimais sutampa. Ministras padėkojo už britų karių dislokavimą NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje bei dalyvavimą NATO oro policijos misijose Baltijos šalyse. Ministras taip pat paminėjo lietuvių bendruomenę Jungtinėje Karalystėje, kuri abi šalis jungia stipriu ryšiu.

Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorius D. Raabas buvo paskirtas naujojo Ministro Pirmininko Boriso Johnsono. Prieš tai D. Raabas ėjo Išstojimo iš Europos Sąjungos sekretoriaus pareigas. 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
DSC_1022.jpg

Spalio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi Lietuvoje Brianu Olley‘umi.

Dvišaliai santykiai »
DSC_9230.jpg

Spalio 1 dieną viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi Bryanu Ollejumi. Susitikimo metu viceministras pasidžiaugė intensyviais dvišaliais santykiais bei padėkojo Jungtinei Karalystei už įnašą į Lietuvos ir regiono saugumą.

Dvišaliai santykiai »
DSC_9110.jpg

Rugsėjo 23 – 27 dienomis mišri Jungtinės Karalystės (JK) parlamentarų grupė su oficialiu vizitu lankosi Lietuvoje. Susitikime su užsienio reikalų viceministru Albinu Zananavičiumi delegacija aptarė saugumo regione klausimus, situaciją Ukrainoje, santykius su Rytų kaimynėmis, Lietuvos energetinę nepriklausomybę ir artėjantį JK išstojimą iš Europos Sąjungos (ES).

Dvišaliai santykiai »
DSC_6388.jpg

Rugpjūčio 28 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su darbą Lietuvoje baigiančia Jungtinės Karalystės ambasadore Lietuvai Claire Lawrence.

Media 5 lt delegacija.jpg

Liepos 10 dieną Londone prasidėjusioje aukšto lygio tarptautinėje konferencijoje Lietuva prisijungė prie tarptautinės deklaracijos, kuria šalys įsipareigoja dėti daugiau pastangų ginant žiniasklaidos laisvę ir užtikrinant žurnalistų saugumą.

Atstovybių naujienos »
pagrindine 5.jpg

Gegužės 3 dieną Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Renatas Norkus įteikė prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą 90-ąjį jubiliejų švenčiančiai, nuo 1970-ųjų metų Jungtinėje Karalystėje gyvenančiai, Lietuvos pianistei, pedagogei, Londono karališkosios muzikos akademijos profesorei Sulamitai Aronovsky (Kaporaitei-Žiūraitienei).

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

Naujienlaiškio prenumerata