Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
DSC_5023.jpg

Birželio 14 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Vilniuje susitiko su Prancūzijos Nacionalinės asamblėjos Užsienio reikalų komiteto nariais Frederiku Peti (Frédéric Petit) ir Žan-Mišeliu Kleman (Jean-Michel Clément).

Dvišaliai santykiai »

Birželio 15 dieną į Lietuvą su darbo vizitu atvyksta Graikijos užsienio reikalų ministras Nikos Dendias. Graikijos ministras mūsų šalyje viešės užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio kvietimu.

Dvišaliai santykiai »
GK_Luckas1.jpg

Birželio 11 d. Ukrainos Voluinės srities Lucko mieste oficialiai atidarytas Lietuvos Respublikos garbės konsulatas. Per iškilmingą atidarymą Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Valdemaras Sarapinas pasveikino Serhijų Martyniaką pradėjus eiti Lietuvos garbės konsulo Lucke pareigas.

Konsulinės naujienos » Dvišaliai santykiai »
M. ADOMENAS.jpg

Birželio 10 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas vizito Kijeve (Ukraina) metu susitiko su Ukrainos prezidento patarėju Ihoru Zhovkva ir užsienio reikalų ministro pavaduotoju Vasylu Bodnaru.

Dvišaliai santykiai »
angola.png

Birželio 10 dieną Varšuvoje (Lenkijoje) reziduojantis Angolos ambasadorius Feliciano Antonio dos Santos pristatė skiriamųjų raštų kopijas Užsienio reikalų ministerijos Valstybinio ir diplomatinio protokolo departamento direktoriui Neilui Tankevičiui. Tai jau penktasis Lietuvai paskirtas Angolos ambasadorius.

Dvišaliai santykiai »
Su A. Jadou.jpg

Birželio 9 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis su Palestinos užsienio reikalų viceministre Amal Jadou aptarė dvišalį bendradarbiavimą.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
DSC_3702.jpg

Birželio 8 dieną Hagoje (Nyderlanduose) reziduojantis Ruandos ambasadorius Olivier Jean Patrick Nduhungirehe pristatė skiriamųjų raštų kopijas Užsienio reikalų ministerijos (URM) Valstybinio ir diplomatinio protokolo departamento direktoriui Neilui Tankevičiui. Tai antrasis Ruandos ambasadorius, skiriamas Lietuvai.

Dvišaliai santykiai »
Uzbekistanas7.jpg

Birželio 8 dieną vykusiame nuotoliniame užsienio reikalų viceministro Manto Adomėno susitikime su Uzbekistano kolega Gayratu Fazilovu aptartas dvišalis politinis ir ekonominis bendradarbiavimas, buvo planuojami aukšto lygio vizitai ir dvišalių formatų susitikimai. Viceministras M. Adomėnas perdavė kvietimą Uzbekistano užsienio reikalų ministrui Abdulazizui Kamilovui atvykti su vizitu į Lietuvą.

Dvišaliai santykiai »
4.jpg

Birželio 7 dieną užsienio reikalų ministras G. Landsbergis lankėsi Seinuose (Lenkijoje), kur susitiko su Lenkijos lietuvių organizacijų, švietimo ir kultūros įstaigų vadovais. Susitikimo metu Lenkijos lietuviai įvardijo aktualiausias problemas, susijusias su lituanistiniu švietimu – lietuviškų mokyklų skaičiaus mažėjimą, kokybiškų vadovėlių lietuvių kalba trūkumą, nepakankamą švietimo įstaigų finansavimą.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

Šiandien Vyriausybė nutarė nuo rugsėjo 1 dienos įsteigti Lietuvos ambasadą Korėjos Respublikoje.

Dvišaliai santykiai »

Birželio 7 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Seinuose (Lenkija), kur susitiks su Lenkijos lietuvių organizacijų, švietimo ir kultūros įstaigų vadovais, apsilankys Seinų lietuvių „Žiburio“ mokykloje.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

Birželio 3-4 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Kopenhagoje (Danija), kur kartu su Estijos, Latvijos ir Danijos kolegomis dalyvaus Danijos ir Baltijos valstybių diplomatinių santykių užmezgimo 100-mečiui ir jų atkūrimo 30-mečiui paminėti skirtoje konferencijoje.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
33.jpg

Gegužės 28 – birželio 1 dienomis Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas lankėsi Normandijoje įsikūrusiame Kano mieste, kur kartu su Latvijos, Estijos, Švedijos, Norvegijos, Islandijos, Danijos ir Suomijos ambasadoriais dalyvavo programos „Caen Nordic“ inauguracijoje. Šia proga Alexis-de-Tocqueville bibliotekoje atidaryta Baltijos ir Šiaurės šalims skirta erdvė.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
Su EUBAM vadovu.jpg

Gegužės 31 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis susitikime su Europos Sąjungos (ES) pasienio pagalbos misijos Rafos perėjimo punktui vadovu Florinu Bulgariu  aptarė ES Dvynių projekto „Palestinos Administracijos pajėgumų stiprinimas, siekiant gerinti muitinės administruojamų mokesčių surinkimą ir sienų kirtimo kontrolę“ įgyvendinimą.

Dvišaliai santykiai »
DSC_2693.jpg

Gegužės 31 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su Kanados ambasadoriumi Lietuvai Kevinu Rexu aptarė situaciją Baltarusijoje bei regiono saugumo ir kitus dvišalės darbotvarkės klausimus.

Dvišaliai santykiai »
Daugiau naujienų