Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Danijos spaudoje – Lietuvos vardą garsinantis priedas

Sukurta 2021.02.11 / Atnaujinta 2021.02.11 14:08

Vasario 11 dieną, bendradarbiaudamas su Lietuvos ambasada Danijoje, vienintelis anglų kalba laikraštis Danijoje „Copenhagen Post“ išleido 16 psl. priedą apie Lietuvą.  Priedas publikuotas Lietuvos-Danijos diplomatinių santykių 100-mečio proga ir platinamas spausdintame pavidale bei skaitmeniniame ISSUU formate.

Priede galima rasti ambasadorės Gintės Damušis žodį apie Lietuvos-Danijos santykių raidą, straipsnius apie Lietuvos politiką, ekonomiką, verslą, inovacijas finansinių technologijų, gyvybės mokslų, energetikos ir aplinkosaugos srityse, kultūros įžymybes ir turizmą bei diasporos Danijoje sėkmės istorijas.

Priedo apie Lietuvą skaitmeninį variantą rasite čia https://issuu.com/cphpost/docs/lithuania

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Gruodžio 17 dieną užsienio reikalų ministras G. Landsbergis telefoninio pokalbio metu su Norvegijos kolege Ine Marie Eriksen Soreide, Švedijos kolege Ann Linde ir Danijos kolega Jeppe Kofodu aptarė COVID-19 pandemijos situaciją regiono šalyse, dvišalio bendradarbiavimo aktualijas ir paramą Baltarusijos demokratinėms jėgoms.

Dvišaliai santykiai »

Vyriausybė pritarė Užsienio reikalų ministerijos siūlymui atnaujinti reguliarius skrydžius į Paryžių, Kopenhagą, Bilundą, Nicą ir Turku.

Ministerijos naujienos » Naujienos »