Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ankaroje vyksta Lietuvos ambasadorių regioninis susitikimas

Sukurta 2019.10.11 / Atnaujinta 2019.10.11 14:38
  Ankaroje vyksta Lietuvos ambasadorių regioninis susitikimas

  Spalio 10-12 dienomis Ankaroje, Turkijoje, vyksta Lietuvos ambasadorių regioninis susitikimas, kuriame aptariama geopolitinė situacija Juodosios jūros regione, užsienio politikos įvykiai, vertinami Lietuvos interesai ir bendradarbiavimo galimybės šiame regione.

  Nemažas dėmesys skiriamas Turkijos užsienio politikai, interesams bei įtakai regione, santykiams su Europos Sąjunga, Ukraina, Rusija, taip pat saugumo ir taikos užtikrinimui Turkijos kaimynystėje.

  Suvažiavimo metu Lietuvos delegacija, vadovaujama užsienio reikalų viceministro Nerio Germano, taip pat susitiko su Turkijos užsienio reikalų viceministru Faruku Kaymakciu, kuris pristatė Turkijos požiūrį į situaciją Sirijoje, bendradarbiavimą su kitomis Juodosios jūros regiono šalimis, Turkijos ir Europos Sąjungos santykius. Lietuvos ir Turkijos užsienio reikalų viceministrai taip pat aptarė ir dvišalius santykius bei bendradarbiavimą.

  Taip pat vyko susitikimai su Turkijos valstybinių ir visuomeninių organizacijų atstovais, kuriuose dėmesys skirtas regioniniam ekonominiam bendradarbiavimui, tautinių mažumų ir Krymo totorių klausimams.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Kovo 5-6 dienomis  ministras Linas Linkevičius Zagrebe (Kroatijoje) dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikime (Gymnich) ir neeiliniame ES Užsienio reikalų tarybos posėdyje. Gymnich susitikime ministrai aptars ES politiką Rusijos ir Turkijos atžvilgiu. 

  Daugiašaliai santykiai »
  111.JPG

  Vasario 25 dieną Ankaroje vyko Turkijos žurnalistų asociacijos organizuota diskusija apie dezinformaciją. Lietuvos ir Turkijos žurnalistai pasidalino savo patirtimi apie dezinformacijos ir klaidingų žinių plitimą bei būdais su tuo kovoti.

  Atstovybių naujienos »
  DSC_5278.jpg

  Sausio 31 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Turkijos prekybos ministre Ruhsar Pekcan. Susitikime aptarti dvišaliai ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo klausimai, galimybės stiprinti bendradarbiavimą aukštųjų technologijų ir gyvybės mokslų srityse.

  Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  muge-.jpg

  Lietuvos ambasados Turkijoje kolektyvas kartu su lietuvių bendruomenės atstovais gruodžio 1 dieną Ankaroje dalyvavo tradicinėje kalėdinėje mugėje.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_3064.JPG

  Lapkričio 21 dieną Lietuvos ambasada Turkijoje kartu su Turkijos kelionių agentūrų asociacija organizavo Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginį vietos turizmo įmonėms ir žiniasklaidai. Lietuvos pristatymo renginys buvo transliuojamas gyvai per Turkijos kelionių agentūrų asociacijos, turinčios apie 12 tūkst. narių, televiziją.

  Atstovybių naujienos »

  Spalio 14 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos  Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Liuksemburge, kur diskutuota apie Turkijos veiksmus šiaurės rytų Sirijoje ir Turkijos vykdomus naftos ir dujų gavybos veiksmus išskirtinėje Kipro ekonominėje zonoje.

  Daugiašaliai santykiai »