Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

DĖMESIO! Nuo rugsėjo 7 d. atvykstantiems iš Norvegijos privaloma 14 dienų izoliacija

Sukurta 2020.09.04 / Atnaujinta 2020.09.04 19:59
    DĖMESIO! Nuo rugsėjo 7 d. atvykstantiems iš Norvegijos privaloma 14 dienų izoliacija

    Penktadienį, rugsėjo 4 d., LR sveikatos apsaugos ministerij atnaujino labiausiai koronaviruso (COVID-19) infekcijos paveiktų šalių sąrašą, kuris įsigalioja nuo ateinančio pirmadienio, t. y. rugsėjo 7 d. Paveiktų valstybių sąrašą papildė Norvegija, Vengrija ir Kanada, šiose šalyse sergamumo rodikliui per paskutines 14 dienų viršijus 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Iš paveiktų šalių atvykusiems ar per paveiktas šalis keliavusiems žmonėms yra privaloma izoliuotis.

    Lietuvos piliečiai ir Lietuvoje teisėtai gyvenantys žmonės, atvykę iš šalių, įtrauktų į koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašą, jei valstybėje, iš kurios atvyko arba per kurią keliavo, sergamumas per pastarąsias 14 kalendorinių dienų viršijo 25, privalo turėti ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš atvykstant į Lietuvą atliktą koronaviruso tyrimą ir gautą neigiamą atsakymą arba per 24 valandas nuo atvykimo į Lietuvą kreiptis į Karštąją liniją 1808 arba kitą koronaviruso infekcijos tyrimus atliekančią įstaigą, išskyrus sveikatos apsaugos ministro įsakyme numatytąsias išimtis.

    Daugiau informacijos rasite čia: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronaviruso-infekcijos-paveiktu-saliu-sarasa-papilde-norvegija-vengrija-ir-kanada

    Naujienlaiškio prenumerata