|
Lietuvos ambasados Berne rugsėjo 20–21 dienomis surengtame Lietuvos ir Šveicarijos verslininkų bendradarbiavimą skatinančiame seminare pristatyta investicinė aplinka Lietuvoje, organizuoti pažintiniai verslininkų vizitai į Šveicarijos įmones, abiejų šalių atstovai užmezgė naujų verslo kontaktų.
Lietuvos ekonominę situaciją, verslo ir investicijų aplinką pristatė Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai, teisininkai ir verslo asociacijų atstovai.
Lietuvoje dirbantys stambių tarptautinių ir Šveicarijos įmonių atstovai pabrėžė didelį Lietuvos ekonominį potencialą, gebėjimą laikytis fiskalinės drausmės, tinkamą geopolitinę situaciją ir palankią aplinką investicijoms.
Seminaras Ciuriche surengtas bendradarbiaujant su Šveicarijos-Lietuvos prekybos rūmais, vadovaujamais Lietuvos garbės konsulo Cugo ir Ciuricho kantonams Graziano Pedrojos. |