Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Lituanistinio-ugdymo-forumas-2021-03-12-1920x1080.jpg

Kovo 12 d. 13:30-18:00 val. Prancūzijos (14.30-19.00 val. Lietuvos) laiku vyks pirmą kartą organizuojamas nuotolinis Lituanistinio ugdymo forumas.

Lietuviai Prancūzijoje »
1-210119 Passport Ceremony LT Embassy Paris     850_6674 Photo  Ludo Segers.JPG

Sausio 19 dieną Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtos ceremonijos metu Lietuvos pilietės pasas įteiktas aktyviai lietuvybės puoselėtojai Rimai Puniškai.

Lietuviai Prancūzijoje »
pasaulio-lietuviai.jpg

Kviečiame susipažinti su Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vykdomu nauju projektu Lituanistinio ugdymo forumas, kurio tikslas – informuoti vaikų tėvus užsienyje apie lietuvių kalbos mokymo ir mokymosi privalumus, teigiamą įtaką vaikų raidai, tapatybės išlaikymui ir puoselėjimui.

Lietuviai Prancūzijoje »
1-201205 Kaledos Lietuvos ambasados Paryziuje 850_5847 Photo  Ludo Segers.jpg

Gruodžio 13 d. Lietuvos ambasada Paryžiuje kartu su Prancūzijos lietuvių bendruomene (PrLB) ir Prelato Jono Petrošiaus lituanistine mokykla Paryžiuje surengė Prancūzijos lietuvių Kalėdas. 

Lietuviai Prancūzijoje »
kaledos.png

Tik, tak, tik, tak – ar girdite, kaip ateina ilgai lauktos Prancūzijos lietuvių Kalėdos?

Pasimatysime jau šį sekmadienį, gruodžio 13 d., nuo 16 val. (Prancūzijos laiku)/ 17 val. (Lietuvos laiku)  LR ambasados Prancūzijoje „YouTube“ paskyroje https://bit.ly/2JaOoLf

 

Lietuviai Prancūzijoje »
index.jpg

Gruodžio 2 d. Lietuvos ambasada Prancūzijoje kartu su Prancūzijos lietuvių jaunimo sąjunga surengė virtualų „Misija Sibiras“ pristatymą, kurio metu unikaliais įspūdžiais iš 2018 ir 2019 m. vykusių ekspedicijų dalinosi jų dalyviai – Rūta Ragauskaitė ir Karolis Kubilius.

Lietuviai Prancūzijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
pakvietimaswebok.jpg

Mielieji Prancūzijos lietuviai – dideli ir maži, esantys toli ir arti, šeimos nariai ir draugai, niekam neleisime pavogti mūsų Kalėdų – jos tikrai bus!

Lietuviai Prancūzijoje »
1-200906 Mokykla Embassy Paris France 850_0398 Photo Ludo Segers .JPG

Rugsėjo 6 d. Lietuvos ambasadoje Paryžiuje tradiciškai surengta lietuviškos sekmadieninės mokyklėlės naujųjų mokslo metų šventė.  

Lietuviai Prancūzijoje »
kvietimas-Seimo-rinkimams.jpg

Nuo šiandien, liepos 1 d., pradeda veikti elektroninė užsienyje balsuojančių rinkėjų registracija į 2020 m. spalio 11 d. Seimo rinkimus: www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Prancūzijoje »
vizualas2.jpg

Kaip ir kiekvienais metais, kviečiame kartu pažymėti liepos 6-ąją – Valstybės dieną –prisijungiant prie viso pasaulio lietuvius jau daugiau nei dešimtmetį vienijančios akcijos – „Tautiškos giesmės“ giedojimo!

Lietuvos himną kviečiame giedoti liepos 6 d., pirmadienį, prie Triumfo arkos Paryžiuje.

Lietuviai Prancūzijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
200610 Concert Viktoriaja Gečytė Lithuanian Embassy Paris France _D800193 Photo © Ludo Segers.jpg

Nepriklausomai Lietuvai – jau 30 metų, todėl liepos 6 d. – karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną – kviečiame švęsti inovatyviai.

Liepos 6 d. 19 val. Paryžiaus laiku (20 val. Vilniaus laiku) kviečiame Jus į virtualų lietuvių džiazo atlikėjos Viktorijos Gečytės ir jos grupės koncertą bei Paryžiuje kuriančios lietuvių menininkės Rūtos Jusionytės skulptūrų ir paveikslų parodą. 

Lietuviai Prancūzijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Copy of LOGO NEW (1).png

Programa „Kurk Lietuvai“ paskelbė 2020 m. dalyvių atrankas. Kandidatų paraiškų laukiama iki balandžio 12 d. Platesnė informacija ir registracija http://kurklt.lt/atranka. Programos organizatoriai ragina aktyviai dalyvauti ir kurti geresnę Lietuvą ne tik sau, bet ir ateities kartoms!

Lietuviai Prancūzijoje »
Lietuvos ambasadoriai 2-ok.jpg

Nuo šiol užsienio lietuviai svarbiausias Lietuvos ir pasaulio lietuvių bendruomenės naujienas galės susižinoti specialiai jiems skirtoje informacinėje platformoje – LITUANICA LRT.lt portale, adresu www.lrt.lt/lituanica.

Lietuviai Prancūzijoje »
93231_fb5e5b0765a7eaf5e527e3a0ac5101f1.jpg

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio paminėjimo proga, kovo 7 dieną Paryžiuje Lietuvos ambasada Prancūzijoje kartu su Prancūzijos lietuvių bendruomene ir Prancūzijos lietuvių jaunimo sąjunga surengė visuotinį Prancūzijos lietuvių suvažiavimą, į kurį užsiregistravo virš 400 lietuvių ir jų šeimų narių iš visos Prancūzijos.

Lietuviai Prancūzijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata