Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
28.png

Informuojame, kad vasario 16-ą – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – LR ambasada Paryžiuje nedirbs. Nelaimės atveju prašome kreiptis į LR užsienio ministeriją spec. telefonu +370 52 36 24 44.

Konsulinės naujienos »
Attestation-de-deplacement-et-de-voyage_largeur_960.jpg

Atvykimas į Prancūziją iš Europos erdvės šalių
Nuo sausio 31 d. 00.00 val. lėktuvais, automobiliais, keltais, traukiniais iš Europos erdvės šalių (Europos Sąjungos, taip pat Andoros, Islandijos, Lichtenšteino, Monako, Norvegijos, San Marino, Šventojo Sosto ir Šveicarijos) į Prancūziją atvykstantys vyresni nei 11 m. asmenys privalo pateikti neigiamą Covid-19 molekulinio RT-PGR testo, atlikto ne anksčiau nei prieš 72 val. prieš išvykimą, rezultatą (anglų arba prancūzų k.).

Konsulinės naujienos »
vizualas.jpg

Dėl naujų COVID-19 mutacijų ir jų išplitimo rizikos Europos Sąjungos (ES) šalyse, Lietuvoje įvedamos griežtesnės koronaviruso plitimo valdymo priemonės keliautojams.

Į Covid-19 paveiktų šalių sąrašą nuo šiol įtrauktos 25 Europos valstybės (įskaitant ir Prancūziją), taip pat visos trečiosios šalys.

Visiems nuo pirmadienio (sausio 25 d.) iš paveiktų šalių atvykusiems asmenims privaloma turėti tyrimo rezultatą, atliktą 48 val. iki atvykimo, arba atlikti tyrimą atvykus į Lietuvą. Taip pat visiems privaloma   dienų izoliuotis, su galimybe susitrumpinti izoliaciją, savo lėšomis 10 dieną atlikus tyrimą. Detali informacija pateikiama https://bit.ly/36qWtnF

Konsulinės naujienos »
svarbi-informacija.png

Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijoje informuoja, kad nuo 2021 m. sausio 22 d. pradeda veikti internetinė registracijos konsulinėms paslaugoms sistema.
Svetainėje https://keliauk.urm.lt/consult-registration susikūrę asmeninę paskyrą ir ją aktyvavę, galėsite užsiregistruoti konsulinėms paslaugoms. Registruotis galima vizitams, vyksiantiems nuo 2021 m. vasario 1 dienos.

Konsulinės naujienos »
covid.png

Nuo sausio 24 d. 00.00 val. iš ES šalių į Prancūziją atvykstantys vyresni nei 11 m. asmenys privalės pateikti neigiamą Covid-19 testo, atlikto ne anksčiau nei prieš 72 val. prieš išvykimą, rezultatą. Šis reikalavimas nėra taikomas pasienio darbuotojams ir sausumos keliais (automobiliais ir traukiniais) atvykstantiems keliautojams.

Konsulinės naujienos »
covid.png

Prancūzijos Vyriausybė sausio 14 d. paskelbė naujas kovos su Covid-19 priemones:

Nuo sausio 18 d. iš trečiųjų (ne iš ES) šalių į Prancūziją atvykstantys keliautojai privalės pateikti neigiamą Covid-19 testo rezultatą (atliktą ne seniau nei prieš 72 val.) ir laikytis 7 d. saviizoliacijos.

Asmenims, atvykstantiems į Prancūziją iš Europos Bendrijos šalių (įskaitant ir Lietuvą), minėti reikalavimai ir toliau nebus taikomi.

Konsulinės naujienos »
134113137_3761895600541922_7745974188578439333_n.jpg

2021 m. sausio 1 d. įsigalios Lietuvos Respublikos pilietybės įstatymo pakeitimai, pagal kuriuos, visi vaikai iki 18 metų, kurie Lietuvos Respublikos pilietybę įgijo gimdami, turės teisę į daugybinę pilietybę – būti kartu Lietuvos Respublikos ir kitos valstybės piliečiais, – nepriklausomai nuo to, kada įgijo kitos valstybės pilietybę – gimdami ar vėliau, iki jiems sukako 18 metų.

Konsulinės naujienos »
4_lituanie_lt.jpg

Informuojame, kad 2021 m. sausio 1 d. LR ambasada Paryžiuje nedirbs.

Nelaimės atveju prašome kreiptis į LR užsienio ministeriją spec. telefonu +370 52 36 24 44.

Konsulinės naujienos »
info-covid-web-1024x722.jpg

Prancūzija nuo š. m. gruodžio 22 d. 00:00 val. (iš antradienio į trečiadienį) atšaukė draudimą atvykti iš Jungtinės Karalystės į Prancūziją ar vykti per šalies teritoriją tranzitu:

Konsulinės naujienos »
safe2.png

Asmenims, atvykstantiems į Prancūziją iš Europos Bendrijos šalių (įskaitant ir Lietuvą), apribojimai netaikomi: nereikia pateikti neigiamo Covid-19 testo, netaikoma saviizoliacija.

Konsulinės naujienos »
keliaujantiems.jpg

Lietuvos Respublikos piliečiai raginami atsižvelgti į nepalankią epidemiologinę situaciją ir atsisakyti nebūtinų kelionių.

Konsulinės naujienos »
konsulusuvaziavimas.png

Gruodžio 11 dieną Lietuvos ambasada Paryžiuje surengė virtualų susitikimą su Lietuvos garbės konsulais Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise.

 

Konsulinės naujienos »
keliaujantiems.png

Lapkričio 9 d. įsigaliojo naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas paveiktų šalių sąrašas. Pažymėtina, kad Lietuvai patekus į raudonąją zoną, nuo šiol paveiktomis šalimis laikomos tik pilkojoje zonoje esančios šalys. Atvykstantiems iš raudonos zonos, į kurią patenka ir Prancūzija, netaikoma 10 d. saviizoliacija, nereikia pateikti neigiamo Covid-19 testo rezultato.

Konsulinės naujienos »
velines.jpg

Informuojame, kad 2020 m. lapkričio 2 d. (Vėlinės) Lietuvos ambasada Paryžiuje nedirbs. Nelaimės atveju skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 236 2444.

R. Valančiaus/Delfi nuotrauka

Konsulinės naujienos »
safe_image.php.png

Spalio 30 d. (00.00 val. iš ketvirtadienio į penktadienį) Prancūzijoje įvedamas visuotinis karantinas, galiosiantis mažiausiai iki gruodžio 1 d.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata