Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras apsilankė JAV kariniame laive

Sukurta 2017.02.08 / Atnaujinta 2017.02.08 15:10
   Viceministras apsilankė JAV kariniame laive
   Viceministras apsilankė JAV kariniame laive
   Viceministras apsilankė JAV kariniame laive

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius vasario 8 dieną lankėsi šią savaitę draugiško vizito į Klaipėdą atplaukusiame JAV kariniame laive „USS Hué City“.

   Vizito metu viceministras susitiko su laivo kapitonu Danieliu Gillenu ir laivo įgula, kartu su JAV ambasadore Lietuvoje Anne Hall, Lietuvos Respublikos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku, krašto apsaugos viceministru, Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo ir Lietuvos karinių jūrų pajėgų vadovybe apžiūrėjo laivą, aptarė strateginę Lietuvos ir JAV partnerystę ir glaudų bendradarbiavimą kovojant su regione ir pasaulyje kylančiomis grėsmėmis. 

   D. Gillenas pasidžiaugė galimybe apsilankyti Klaipėdoje ir pažymėjo, kad pagrindinis vizito tikslas – stiprinti JAV ryšius su Lietuva ir kitais NATO sąjungininkais bei užtikrinti taiką ir stabilumą Baltijos regione.

   Viceministras padėkojo laivo kapitonui ir įgulos nariams už apsilankymą Lietuvoje bei pabrėžė, kad tokio pobūdžio vizitai užtikrina JAV karinių pajėgų buvimo regione matomumą ir patvirtina NATO sąjungininkų įsipareigojimus.

   „USS Hué City“ (CG-66) yra „Ticonderoga“ klasės kreiseris. Laivas į Klaipėdą atplaukė tiesiai iš JAV ir kurį laiką plaukios Baltijos jūroje. Tokio tipo laivų kaip „USS Hué City“ JAV laivyne yra 22. Vietnamo karo metu vykusio mūšio vardu pavadintas karinis kreiseris su maždaug 370 žmonių įgula Klaipėdoje viešės iki vasario 10 d.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   ALBC.jpg

   Rugsėjo 5 dieną Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas ir ambasados patarėjas Danas Vaitkevičius susitiko su Amerikos Lietuvos verslo tarybos prezidentu Eriku Stiuartu ir šios verslo tarybos nariais, JAV kompanijų vadovais.

   Dvišaliai santykiai »

   Vašingtone vykstant atsisveikinimo su JAV senatoriumi Johnu McCainu renginiams, rugpjūčio 31 – rugsėjo 2 dienomis Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava iki pusės bus nuleista ir Vilniuje esančioje Vašingtono aikštėje.

   Ministerijos naujienos »

   Rugpjūčio 30 dieną  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išvyksta į Vašingtoną, kur dalyvaus atsisveikinimo su JAV senatoriumi Johnu McCainu ceremonijoje.

   Dvišaliai santykiai »
   tomas_razmus-2.JPG

   Rugpjūčio 20 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su JAV valstybės sekretoriaus padėjėjo pavaduotoju Michael J. Murphiu.

   Dvišaliai santykiai »

   Rugpjūčio 2 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su JAV Valstybės sekretoriaus padėjėju A. Wessu Mitchellu telefonu aptarė strateginį Lietuvos ir JAV bendradarbiavimą saugumo klausimais. JAV atstovas dar kartą patvirtino, kad šalies politika Rusijos atžvilgiu ir glaudus bendradarbiavimas su Baltijos šalimis nesikeičia.

   Dvišaliai santykiai »
   _MG_1673.JPG

   Rugpjūčio 2 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su JAV Kongreso delegacija, vadovaujama Atstovų Rūmų Asignavimų komiteto Valstybės, užsienio operacijų ir susijusių programų pakomitečio pirmininko Halo Rogerso. Susitikimo metu aptartas Lietuvos ir JAV bendradarbiavimas atsakant į Rusijos grėsmę, sankcijos, energetinis saugumas, parama demokratijos sklaidai.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata