Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras apsilankė JAV kariniame laive

Sukurta 2017.02.08 / Atnaujinta 2017.02.08 15:10
   Viceministras apsilankė JAV kariniame laive
   Viceministras apsilankė JAV kariniame laive
   Viceministras apsilankė JAV kariniame laive

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius vasario 8 dieną lankėsi šią savaitę draugiško vizito į Klaipėdą atplaukusiame JAV kariniame laive „USS Hué City“.

   Vizito metu viceministras susitiko su laivo kapitonu Danieliu Gillenu ir laivo įgula, kartu su JAV ambasadore Lietuvoje Anne Hall, Lietuvos Respublikos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku, krašto apsaugos viceministru, Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo ir Lietuvos karinių jūrų pajėgų vadovybe apžiūrėjo laivą, aptarė strateginę Lietuvos ir JAV partnerystę ir glaudų bendradarbiavimą kovojant su regione ir pasaulyje kylančiomis grėsmėmis. 

   D. Gillenas pasidžiaugė galimybe apsilankyti Klaipėdoje ir pažymėjo, kad pagrindinis vizito tikslas – stiprinti JAV ryšius su Lietuva ir kitais NATO sąjungininkais bei užtikrinti taiką ir stabilumą Baltijos regione.

   Viceministras padėkojo laivo kapitonui ir įgulos nariams už apsilankymą Lietuvoje bei pabrėžė, kad tokio pobūdžio vizitai užtikrina JAV karinių pajėgų buvimo regione matomumą ir patvirtina NATO sąjungininkų įsipareigojimus.

   „USS Hué City“ (CG-66) yra „Ticonderoga“ klasės kreiseris. Laivas į Klaipėdą atplaukė tiesiai iš JAV ir kurį laiką plaukios Baltijos jūroje. Tokio tipo laivų kaip „USS Hué City“ JAV laivyne yra 22. Vietnamo karo metu vykusio mūšio vardu pavadintas karinis kreiseris su maždaug 370 žmonių įgula Klaipėdoje viešės iki vasario 10 d.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_7107.JPG

   Birželio 13 dieną Lietuvos ambasadoje Vašingtone apsilankė JAV viešintis Lietuvos laisvės kovų dalyvis – buvęs Lietuvos partizanų ryšininkas ir Adolfo Ramanausko-Vanago adjutantas Juozas Jakavonis-Tigras. 

   Atstovybių naujienos »
   IMG_2266.jpg

   Birželio 10 dieną Vašingtone jau penktą kartą buvo surengtas unikalus pasaulio lietuvius vienijantis renginys – Pasaulio lietuvių bėgimas. Šių metų bėgimas buvo skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

   Atstovybių naujienos »
   4.jpg

   Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas birželio 8 dieną dalyvavo kasmetinėje komunizmo aukų pagerbimo ceremonijoje Vašingtone.

   Atstovybių naujienos »
   tomas_razmus-3566.JPG

   Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius birželio 7 dieną su JAV Iždo departamento sekretoriaus padėjėju Marshallu Billingslea aptarė kovą prieš tarptautinio terorizmo finansavimą, susitarimo su Iranu (Bendrasis visapusiškas veiksmų planas, JCPOA) perspektyvas.

   Dvišaliai santykiai »
   20180601 Linkevičius Baltic Raundtable diskusijoje 3.jpg

   Birželio 1 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Stenfordo universitete dalyvavo JAV Baltijos studijų plėtros asociacijos surengtoje konferencijoje, skirtoje paminėti Baltijos šalių nepriklausomybės šimtmetį.

   Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »
   IMG_5875.JPG

   Visuomet judrioje JAV sostinės Vašingtono „Union“ stotyje gegužės 23 dieną buvo pristatytas žymaus JAV lietuvių menininko Ray Bartkaus kūrinys „Sodai“.

   Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata