Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio valstybių ambasadoriai domėjosi gyvybės mokslų sektoriaus Lietuvoje naujovėmis

Sukurta 2020.02.17 / Atnaujinta 2020.02.17 17:00
   received_524868861497207.jpeg Užsienio valstybių ambasadoriai domėjosi gyvybės mokslų sektoriaus Lietuvoje naujovėmis
   Užsienio valstybių ambasadoriai domėjosi gyvybės mokslų sektoriaus Lietuvoje naujovėmis
   Užsienio valstybių ambasadoriai domėjosi gyvybės mokslų sektoriaus Lietuvoje naujovėmis

   Vasario 17 dieną Lietuvai akredituotiems užsienio valstybių ambasadoriams surengtas apsilankymas Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre.

   Šiais metais rugsėjo 30-spalio 1 dienomis Vilniuje organizuojama tradicinė „Life Sciences Baltics 2020“ konferencija, tad ambasadoriams buvo pristatytos konferencijos naujovės ir galimybės užsienio šalių verslo įmonėms, mokslo įstaigoms bei tyrimų centrams.

   Atsižvelgiant į Lietuvos strateginį tikslą pasiekti, kad gyvybės mokslų sektorius 2030 metais generuotų 5 proc. BVP, užsienio valstybių atstovams pristatyta Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus plėtra, investicinė aplinka, bendradarbiavimo galimybės.

   Užsienio ambasadoriai dalinosi savo įžvalgomis apie gyvybės mokslų sektorių bei turėjo galimybę pabendrauti su Gyvybės mokslų centro studentais ir darbuotojais, atvykusiais iš įvairių pasaulio šalių.

   Programoje dalyvavo apie 50 užsienio ambasadorių, akredituotų Lietuvai.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Spalio 11 dieną Europos Sąjungos (ES) valstybėse narėse pradedamas taikyti Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentas (ES) 2019/452 bei ES tiesioginių užsienio investicijų tikrinimo sistema.

   Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »

   Rugsėjo 17 dieną Ekonominės diplomatijos tarybos Darbo grupės posėdyje buvo aptartas situacijos Baltarusijoje poveikis Lietuvos ekonomikai, ekonominio atstovavimo tinklo plėtra bei atnaujintas prioritetinių eksporto skatinimo rinkų sąrašas.  Posėdyje taip pat pristatytas pagalbos Baltarusijai planas ir aptarti Baltarusijos grasinimai įvesti ekonomines ribojamąsias priemones Baltijos valstybėms.

   Ekonominiai santykiai » Naujienos »

   „Teigiamai vertiname Ukrainos sprendimą neįvesti prekybą ribojančių priemonių, nes sąžininga ir taisyklėmis paremta prekyba, o ne protekcionistinės priemonės, prisideda prie dvišalių santykių plėtros”, – sakė užsienio reikalų ministras L. Linkevičius.

   Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
   DSC_5652.jpg

   Gegužės 29 dieną nuotoliniame posėdyje Lietuvos Respublikos Vyriausybės komisija – Ekonominės diplomatijos taryba (EDT) diskutavo apie COVID-19 pandemijos poveikį Lietuvos ekonomikai ir prekybai bei šiame kontekste svarbius ekonominės diplomatijos strateginių krypčių ir atstovavimo plėtros klausimus.

   Ekonominiai santykiai »
   DSC_3924.jpg

   Gegužės 4 dieną vaizdo konferencijos metu užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su Amerikos prekybos rūmų nariais aptarė Lietuvos ir JAV ekonominius santykius, tarptautinės ir regioninės politikos ir prekybos aktualijas, taip pat pristatė Vyriausybės priemones kovojant su COVID-19, karantino švelninimo ir šalies sienų atvėrimo etapus. Pokalbio dalyviai domėjosi saugumo situacija regione, dezinformacijos plitimu pasinaudojant COVID -19 krize ir kaip tai gali paveikti verslo aplinką.

   Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »